Dovanų pirkimas niekada netaps kančia, kai puikiai žinosi ką nori padovanoti tau artimam žmogui. Sakydama puikiai žinoti neturiu omenyje, kad tiksliai žinoti tam tikrą daiktą (akivaizdu kad tada būtų tikrai paprasta), o kad žinoti, kokį jausmą nori tam žmogui sukelti. Ar nori jį pralinksminti, ar nori suteikti jam saugumo jausmą, ar padėti lengviau daryti kažkokį kasdienį procesą, ar tiesiog nori, jog jis jaustų jaukumą ir šilumą žiūrėdamas ar naudodamas tavo dovaną. 
Šiandien dalinuosi informacija apie vieną jaukų rinkinuką, kuris šildo mane kas dieną jau porą savaičių. La Bleu rankų darbo šaliai, movos, pirštinės ir skaros – puiki dovana mieliausiam žmogui, kuris visada bijo šaltuko. Dabar įprastose parduotuvėse tampa ypač sunku rasti gražų šaliką, kuris ne tik atrodytų šiltas, bet ir iš tikro būtų šiltas. Turbūt sutiksite su manimi, kad didelio, atrodo storo siūlo masyvus šalikas labai dažnai būna numegztas iš akrilinių siūlų, kurie nei vėjo nei šalčio nei kiek nesulaiko. 
Taigi, dalinuosi ne tik viena iš daugelio dovanų įdėjų, tačiau taip pat pasidalinsiu nuolaidos kodu – užsakant iki gruodžio 31 dienos Le Bleu gaminių, parašykite „kurmanoraktai” ir gausite 10% nuolaidą 🙂 
Šiltų artėjančių švenčių !!