Pastarosios savaitės radiniai, pamąstymai ir pamėginimai jūsų teismui ir akiračio praplėtimui 🙂

1. Ramūnė Piekautaitė Cruise 2013. Viena tai, kad viena puikiausių Lietuvos dizainerių Ramunė Piekautaitė kviečia blogerius į savo pristatymus, laikau vienu didžiausiu šių metų pasiekimų ir dabar jau belieka tikėtis Juozo Statkevičiaus kvietimo ir tada galėsim tvirtai teigti, jog Lietuvoje mados blogeriai egzistuoja ir jų nuomonė yra tikrai svarbi. Ši kolekcija dvelkė prabanga ir lengvumu, tačiau nepamiršta ir stipresnių detalių, tokių kaip odiniai diržai ir įvairus odos panaudojimas drabužiuose. Nors kolekcija skirta prabangioms atostogoms papuošti, aš mielai su šia suknele nuotraukoje ištekėčiau. Nors toks išsireiškimas gal per subtilus – ji būtų tikrai mano svajonių vestuvių suknelė. Paprasta, bet tobula. 
2. CLARKS X ELEY KISHIMOTO SHOE COLLECTION. Džiugu matyti, kaip atrodo masine avalynės gamyba užsiimantys brand’ai vis gi sukuria ir kažką smagaus ir žavingo. Tokius batukus mielai nešiočiau. 
3. FATHOM & FORM JEWELRY. Geometriškų figūrų panaudojimas papuošalų gamyboje mane žavi vis labiau. Nuostabūs dirbiniai, kurie atrodo gana kasdieniškai, bet labai išskirtinai. 
4. Memo-blocks. Nuorodoje rasite instrukcijas kaip pasigaminti tokį smagų dalykėlį įvairiems užrašams. Daug smagesnis dalykas nei tie spalvoti lipnūs lapukai, kurie paskui vistiek atsiduria šiukšlių dėžėje arba būna išmėtyti visur. O čia užsirašai, nebereikia, nuvalai ir vėl rašai . Ir dar labai dailiai minimalistiškai atrodytų ant darbo stalo. 

5. Dash Magazine. Fotografija ir atrodo visiškai beprotiškas įvairių elementų koliažų lipdymas mane vis labiau stebina. Paspaudę ant nuorodos rasite visą editorial’ą. Verta pamatyti. Kažką tokio mielai pasikabinčiau ant sienos.
6. CHUNKY ROPE JEWELRY BY NOQUVY. Kas sakė kad virvės netinkamos nešioti kaip papuošalą? Tokius papuošalus mielai nešiočiau vasarą prie minimalistinių lininių arba trikotažinių suknelių.
7. Uoga Uoga gaminiai. Turėjau progą išmėginti du naujus (na, man jie nauji) gaminius. Šampūnas Laumės puokštė man buvo visiška naujovė, nes niekad nebuvau mėginusi natūralių šampūnų (nesu ekologiškų dalykėlių maniakė). Mano brangusis sakė kad tokių purių plaukų dar nebuvo turėjęs po plovimo, o man plaukai šiek tiek vėlėsi, todėl reikėjo kaukės arba kondicionieriaus. Tačiau tikrai nepasakyčiau jog nusivyliau, jeigu būtų jame dar dažytų plaukų spalvą saugančių savybių tikrai jį naudočiau kasdien, dabar jį naudosiu tik spalvai nublukus. Paakių kremas Žalioji Gaiva, panaudojus iš vakaro, ryte sukuria tokį paakių stangrumo (jeigu galima taip išsireikšti) įspūdį, ir gal šiek tiek pašviesina juos (mano tokie mėlyni paakiai kad nežinau ar kas jiems begali padėti). Ką tikrai galiu patvirtinti, tai kad labai puikiai panaikina maišelius po akimis. Šiaip aš tokios problemos neturiu, bet vieną vakarą išgėrusi daug arbatų nuėjau miegoti ir ryte turėjau atkentėti patinusį veidą ir pabrinkusius paakius. Skubiai pasitepusi šiuo kremuku, jau po 10 minučių maišelių po akimis nebeliko.

8. Stilyagi renginys Kaune. Balandžio 26 d. Kaune nusimato smagus madingas renginukas (muzika, workshopai ir t.t.), į kurį pakviesta ir krūva blogerių, kas yra žiauriai smagu. O pat renginys inspiruotas to paties pavadinimo filmo, kuriame vaizduojamas jaunimas, trokštantis išsilaisvinti iš tuometinės Sovietų Sąjungos nustatytų taisyklių. Jie laužė standartus maištaudami prieš tuometinę visuomenę – ne tik ekstravagantiška apranga, bet ir rengdami uždraustus vakarėlius netradicinėse erdvėse. Stengsimės sudalyvauti. O jūs ar vyksite? Smagi fotosesija –  Simonos Bučiūtės.

Lately #1