Klausite, kas dar verčia tobulėti? O gi elementarūs mokslai. Vyras juokiasi, kad filmuoju telefonu, o montavimui pasiėmiau profesionalią programą, kuri toli gražu nėra jau tokia paprasta perprasti. Nežinau, ar jums tokių momentų gyvenime būna, bet man, rodos, pabaigusiai informatiką (kaip ir mano vyras), tampa kažkaip sudėtinga išmokti naujų technologinių dalykų. Atrodo, prieš keletą metų, galėdavau atsisėsti, išnaršyti visą blogo hmtl kodą, prisiskaityti pamokų internete, ir pasikeisti kažką taip, kaip norėčiau pakeisti. Metams bėgant, supratau, kad arba tam laiko nebėra, arba nebenoriu jo rasti, nes tapo šimtą kartų lengviau ir paprasčiau paprašyti vyro, padaryti tai už mane. Ir dabar, sugalvojusi, kad reikia filmuoti ir montuoti, ir susidūrusi su gana sudėtinga programa (jeigu kam įdomu, Adobe Premiere Pro CC 2015) atsitrenkiau į sieną! Žiūri aš į tą krūvą lentelių ir galybę įvairiausių funkcijų ir, rodos, norisi nuleisti rankas, net nepabandžius nieko daryti. Atrodo, nesusitvarkysiu ir neišmoksiu. Pirmo video pabaigimui prašiau vyro pagalbos, o atėjus laikui montuoti antrąjį, prasitariau apie savo abejones dėl to, ar sugebėsiu šia programa normaliai naudotis. Nerealiai džiaugiuosi, kad vyras paskatino pažiūrėti pamokų internete, ir numesti šalin tą įspūdį, kad viskas ten yra sudėtinga ir neperkandama. Vakar, pažaidusi su programa daugiau, ir padariusi dalykų, kurių tikrai maniau nesugebanti padaryti – pasijaučiau lyg naujai gimusi! Nėra geresnio jausmo, nei didžiavimasis savimi – ir nesvarbu, ar padaryti darbai labai mažyčiai ar ne, bet jie neįtikėtinai reikšmingi.

Taigi! Intro kažkaip pasidarė labai ilgas, bet garbės žodis, seniai jaučiau tokį įkvėpimą ir energiją! Gali būti, kad pačiame filmuke tos energijos baisiai daug ir nepamatysite, o jeigu atrodo, kad kalbu šiek tiek nenoriai, tai čia dėl visko kalta ta kalbėjimo prieš kamerą baimė, bet tikiu, kuo toliau, kuo vis mažiau jos bus! Ir ačiū ačiū ačiū už visus jūsų komentarus ir palaikymą!
Norėčiau dar trumpai papasakoti apie patį pristatymą, kuriame teko dalyvauti, nes filmuke nedaugžodžiavau ir dizainerių darbų nekomentavau. L’Oreal Baltic Bridal Show vyko pirmą kartą (tikiuosi, ne paskutinį), ir jame buvo galima pamatyti daugiau nei 10 kolekcijų iš dizainerių ir mados namų, ne tik lietuvių, bei ir kitų Baltijos šalių kūrinių. Ką maniau apie pačią renginio vietą, pasakojau filmuke, o kolekcijų teko pamatyti tikrai labai gražių ir tikrai labai neskoningai pateiktų  (bent jau ne taip, kaip turėtų būti vaizduojamos nuotakos, bet čia tik mano nuomonė!):). Pasidalinsiu labiausiai patikusiais pavyzdžiais, o jeigu jūs filmuke pamatysite savo svajonių suknelę – galite brūkštelėti man žinutę su vieta (minutėmis) kur ją pamatėte, ir aš pabandysiu jums surasti kūrėjo vardą. Arba visas nuotraukas iš pasirodymo galite rasti čia.
Foto: Marius Žičius
foto : www.jurgitalukos.com 

O dabar – žiūrim!