Sveikučiai! Žinau, pastarąsias dienas buvau šiek tiek aprimus, bet čia tik dėl to, jog mano gyvenime vyksta tokie neeiliniai pasikeitimai, todėl reikia viską gerai suvirškinti 🙂 Negana to, jog rašydama blogą sulaukiu įvairiausių įdomių pasiūlymų kažkur nuvykti ir kažką apžiūrėti/išmėginti (greitai, jei viskas vyks pagal planą,  papasakosiu apie pastaruoju metu labiausiai exciting pasiūlymą), bet dar ir pagrindinį darbą pagaliau pasiryžau pakeisti. Dirbusi trejus metus vienokį darbą, kuris vertė mano kūrybingąją sielos dalį gulėti ramiai užmigdytą, pagaliau pereinu į visiškai kitokį, kur manau tikrai galėsiu pilnai išnaudoti visą savo potencialą (na, bent jau tikiuosi kad tokį turiu:) ). Ir jaučiuosi dabar lyg Kalėdų išvakarėse, ir visiškai nė dėl to, jog netikėtai prisnigo ir žiema atėjo dar nepasibaigus rudeniui. Jaučiuosi taip, nes jaučiu kad pagaliau viskas stoja į savo vietas, jaučiu artėjančius iššūkius, su kuriais planuoju susidoroti: gliaudysiu juos vieną po kito kaip riešutus, kokie sunkiai perkandami jie bebūtų. Žmogus tobulėja tik keldamas sau kartelę vis auksčiau ir auksčiau.

Taigi mano draugiškas patarimas: jei svarstote apie permainas ir bijote kad gali kažkas nepavykti, tai mažiau svarstykite,o kaip sako Nike reklaminis šūkis – Just do it!

O dabar dalinuosi nuotraukomis iš mano paskutinio pasimatymo su Vilniaus Kailių grožybėmis. Mados žurnalo Swo redaktorė Akvilė pakvietė mane kartu apžiūrėti naujos Vilniaus Kailių kolekcijos, išsirinkti patikusius egzempliorius, apčiupinėti ir įvertinti. Pati kailiniams dar nesijaučiu pakankamai subrendusi, tiesą pasakius, niekad jų nemėgau, tačiau šie man paliko neblogą įspūdį 🙂

Nuotraukos : Akvilės
Šio sezono tendencijų apžvalga su mano nuotraukomis čia.
Kaip jūs, ar draugaujat su kailiais?:)