Ypatingai džiaugiuosi pasigaminusi šią fotoknygą prieš pat Kalėdas. Šiaip maketavimo eigoje šiek tiek sustojo antroji knyga (užstrigo nes vieną kartą prisėdau o antram prisėdimui kad užbaigti laiko ir nerandu), kur dėlioju visas gražiausias akimirkas, įvykusias nuo vestuvių : nėštumo periodas, Gabrieliaus gimimas, kelionės ir šėlionės kartu. Jeigu pavyktų šiomis dienos ją pabaigti, galėčiau ir ją pasiimti į Kalėdinį „turą po Lietuvą” – kūčioms šiais metais važiuosime pas mano tėvus, o Kalėdoms į Žemaitiją. Jau įsivaizduoju kaip jaukiai su karšto vyno taure vartysime tuos lapus ir prisiminsime kiekvieną žavingą akimirką. Iš tikro dabar nebeįsivaizduoju savęs darant tradicines nuotraukas ir dėliojant jas į albumą (tik nebent jeigu turėčiau momentinį fotoaparatą) – noriu pasidaryti kiekvienų metų fotoknygą. Jau turbūt ir nereikia sakyti kad šį dalyką labai rekomenduočiau kaip Kalėdinę dovaną, nes tai akivaizdu. Bet kad šis įrašas ir būtų bent kiek naudingas, tai pasidalinsiu keletu įžvalgų / patarimų, ką pastebėjau gaminantis pirmąją knygą.

Patarimai :

  1. Norint kontrastingesnių ir ryškesnių fotografijų reikėtų rinktis blizgų popierių. Aš pasirinkau matinį, ne dėl to, kad jis pigesnis, tačiau dėl to, kad man pasirodė jog rezultatas bus gražesnis. Nelikau nusivylusi, nes vestuvių nuotraukos tokios švelnios, šviesių atspalvių ir jaukios nuotaikos, tai spalvų ryškumas tikrai buvo pakankamas. antrajai knygai tikrai rinksiuos blizgų popierių,  nes ten bus ir telefonu darytų nuotraukų, todėl norisi maksimalios kokybės.
  2. Jeigu norisi vientisumo – nuotraukos turi būti suredaguotos taip pat / panašiai. Tobulai žiūrisi vestuvinių nuotraukų fotoknyga, nes visos nuotraukos darytos ir redaguotos vienos fotografės, visos turi ta pačią spalvinę temą. Nedidelę betvarkę pastebėjau sudėliojusi dalį antrosios knygos nuotraukų : vienos darytos telefonu, kitos darytos fotoaparatu, vienos redaguotos vienaip, kitos kitaip, originalų kažkodėl neišsaugojusi, kad galėčiau paredaguoti naujai ir t.t. Na, bet tik kelis metus po vestuvių neturėjau mėgstamo nuotraukų redagavimo būdo, dabar jau tos problemos neturėtų būti, kai pasiimsiu dėlioti 2017-ųjų knygos.
  3. Jeigu norite tvarkos ir kokybės labai svarbu naudoti vienodus tarpus. Nežinau kaip jūs, bet man visada labai kliūna tokios smulkmenos kaip tarpai.

Tai tiek! Daugiau įžvalgų neturiu, o tos, kurias pateikiau, tikiuosi pagelbės ! O ką renkatės jūs? Foto knygas ar standartinius albumus? O gal nuotraukas laikote tik kompiuteryje?