1. Serumai – pirmiausia

Paprastai serumai turėtų būti pirmieji produktai, kurie paliečia odą po valymo ir šveitimo, siekiant gauti kuo geresnius rezultatus. Niekada nenaudokite serumo po drėkinančio kremo – jiems nepavyks prasiskverbti per kremo sukurtą barjerą.

  1. Nebijokite maišyti kelių skirtingų serumų

Jie gali būti drąsiai maišomi kartu, ypač jeigu yra keletas skirtingų odos problemų, kurias ir norisi spręsti vienu metu. Pavyzdys – šiuo metu naudoju Collistar Hyaluronic Acid bei Collagen serumus. Hyalurono rūgštis geriausiai žinoma dėl savo itin stipraus drėkinimo ir sugebėjimo veikti keliuose skirtinguose odos sluoksniuose vienu metu. Šalia puikaus drėkinimo, hialuronas taip pat veikia ir kaip stangrinanti priemonė. Hialurono serumo pagalbininku pasirinkau Collistar Collagen Anti-wrinkle Firming serumą, kuris padeda palaikyti odos tonusą, stangrina bei kovoja su naujų raukšlelių susidarymu.

 

  1. Trys – magiškas skaičius

Nors nėra ribų, kiek serumų galite pridėti prie veido priežiūros rutinos, tačiau profesionalai siūlo sustoti ties trimis serumais. Kuo daugiau serumų, tuo didesnė tikimybė, kad kažkuri iš sudedamųjų dalių bus prasčiau įsisavinta odos. Dėl šios priežasties, geriausia rinktis serumų “kokteilius”, kurių ingridientai veikia panašias problemas ir sėkmingai papildo vienas kitą.

  1. Konsistencija diktuoja eiliškumą

Labai paprasta taisyklė – sluoksniuokite priemones pagal konsistenciją. Pati lengviausia priemonė tepama pirmoji – kaip kas pirmąjį naudoju Collistar serumą su hialuronu, vėliau naudoju Kolageno serumą, vėliau Collistar paakių kontūro serumą su hialuronu, tada ateina eilė paprastam drėkinančiam kremui ir galiausiai aliejui (jeigu reikia). Kadangi atėjo šaltasis sezonas, ir patalpų šildymas išsausina orą ir tuo pačiu odą, po serumų naudoti kremą man tiesiog būtina. (vasarą, manau, pilnai užtektų tik serumų). Jeigu norisi labiau švytinčios odos efekto, galima ant kremo naudoti ir lašelį aliejaus. Aliejus dar gali prasiskverbti per kremo barjerą, o štai atvirkštinis variantas jau nebesuveiktų.

  1. Leiskite priemonėms susigerti į odą

Jeigu įmanoma, tarp skirtingų sluoksnių padarykite pertraukėles. Minutės pertrauka turbūt yra minimalus laiko tarpas, kiek reikia palaukti. Procesas galėtų atrodyti taip : nusiplovus veidą įmasažuojame pirmąjį serumą, einame į virtuvę užsikaisti kavos ir pasigaminti pusryčius, tada grįžtame antrojo sluoksnio ir išsivalome dantis, o tada jau (jeigu reikia), užsitepame veido kremo ir einame išsirinkti aprangos derinio.

Serumai gali tapti itin smagiu būdu paįvairinti odos priežiūros rutiną – tu pats gali išsirinkti, kokių veikliųjų medžiagų reikia tavo odai, o drėkinantis kremas gali būti itin paprastas. Kai veido serumas nebeatrodo tokia naujiena – paakių serumas dar intriguoja ir stebina. Collistar Eye Contour Hyaluronic Acid + Peptides man patiko itin lengva tekstūra ir puikiu drėkinimu. Ši priemonė – koncentruota pagalba paakių maišeliams, patamsėjusiems ratilams po akimis, raukšlėms ir užkritusiems vokams mažinti. Kai paakiai itin sausi – sunkus (riebus) paakių kremas sausumo problemą išsprendžia, bet tada tampa pakankamai sunku pasirinkti maskavimo priemonę, kuri išsilaikytų visą dieną. Dėl šios priežasties renkuosi geriau dvi lengvesnes priemones paakiams, kurios padeda suteikti drėgmės bet tuo pačiu ir neverčia mano maskuoklio “nubėgti” bet kelias valandas.

   Taigi, kokį serumų “kokteilį” pasirinksite Jūs?