Atsižvelkite į vakarėlio detales

Naujųjų apranga ženkliai skirsis priklausomai nuo to, kur ir su kuo švęsite šią šventę. Jei jaukiai įsitaisysite namuose ir pasikviesite kelis artimiausius draugus, persistengti tikrai nebūtina – užteks patogių, šiek tiek šventiškesnių drabužių. Tačiau jei nusimato didesnis vakarėlis specialiai jam išnuomotose patalpose, pasistengti reikės labiau. Puošnų įvaizdį visuomet lengvai sukursite pasirinkusios suknelę. Klubams ir barams tiks trumpesni modeliai, vidutinio ilgio rūbus ir kokteilinius modelius rinksitės pusiau formaliems renginiams, o iškilmingoms šventėms verta paieškoti vakarinės suknelės. Gausų jų pasirinkimą rasite paspaudusios ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/sukneles-progines-vakarines-vasarines/f/all/vakarines-sukneles.

Rinkitės populiariausias ateinančių metų spalvas

Galima tuo tikėti arba ne, tačiau kiekvienais metais išskiriamos tam tikros spalvos, kurios neša sėkmę. Pasirinkusios tokių spalvų rūbus, niekuo nerizikuosite, tačiau galbūt padidinsite šansus sulaukti dar sėkmingesnių metų. Jei nuspręsite tai išbandyti, turėkite omenyje, kad sėkmingiausiomis ateinančių metų spalvomis yra laikoma juoda ir mėlyna. Taip pat galima rinktis žalius, smėlinius, auksinius, rudus ir pilkus atspalvius. Tikėtina, kad tokių suknelių Jūsų spintoje netrūksta ir dabar, tačiau jeigu nuspręsite atsinaujinti, platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudusios čia.

Įsitikinkite, kad su pasirinktais rūbais jaučiatės patogiai

Nepriklausomai nuo vyraujančių tendencijų, Jūsų naujametinė apranga turėtų būti patogi – tokių rezultatų įmanoma pasiekti net ir renkantis labai prašmatniai atrodančią suknelę. Tiesa, jei jų nemėgstate, lygiai taip pat galite rinktis kostiumėlius: tarp jų dabar galima rasti labai puošnių variantų. Tačiau iš esmės komfortas priklauso nuo tinkamai pasirinkto dydžio – būtų naivu tikėtis, kad praėjus kalėdiniam maratonui įgyvendinsite metinius tikslus, tad verčiau iš karto rinktis tokius drabužius, su kuriais patogiai jaučiatės būtent dabar. Atsargiai reikėtų rinktis ir aukštakulnius: nors aukštesni kulnai pridės Jums daugiau ūgio, daug geriau atrodysite ir jausitės tuomet, jei galėsite su jais patogiai paeiti.

Pridėkite papildomų aksesuarų

Tai – vieni svarbiausių akcentų, kurie padės sukurti išskirtinį, dar šventiškesnį įvaizdį. Tiesa, jei rinkotės pakankamai ryškius, blizgius rūbus, verčiau apsiriboti kuklesniais aksesuarais – priešingu atveju Jūsų įvaizdis primins chaosą. Tačiau jeigu suknelė yra kuklesnė, drąsiai galite rinktis įdomesnius, akį traukiančius aksesuarus – jie taps pagrindine Jūsų įvaizdžio dalimi. Visgi, ir šiuo atveju reikėtų išlaikyti tam tikrą balansą: jei pasirinkote ryškų kaklo papuošalą, geriausia būtų apsiriboti ne tokiais ryškiais auskarais ir apyranke. Kitaip tariant, dėmesį turėtumėte nukreipti į vieną įvaizdžio detalę ar bendrai jas suderinti tarpusavyje.

Nebijokite eksperimentuoti

Naujametinis įvaizdis dažniausiai būna ryškus, spalvingas ir gyvybingas, tad drąsiai galite eksperimentuoti ir sulaužyti kelias mados taisykles (net ir tas, kurias aukščiau aptarėme mes). Žinoma, jei nesate suvaržytos pakankamai griežto aprangos kodo. Pavyzdžiui, galite išbandyti sau neįprastus stilius: galbūt jie taip sužavės, jog atėjus Naujiems metams nuspręsite gerokai pakoreguoti savo įvaizdį. Nepabijokite būti ryški – tuomet tikrai sulauksite daugybės aplinkinių komplimentų.

Atsižvelgusios į šiuos patarimus, lengvai sukursite išskirtinį Naujųjų metų įvaizdį. Svarbiausia, kad su pasirinkta apranga pačios jaustumėtės gerai – jokie drabužiai nepuoš taip, kaip tai gali padaryti užtikrintas pasitikėjimas savimi.