Šiandien praleidome nerealų sekmadienį fotografuojant mūsų mažą Square ir Decolte butiko lookbooką Kalėdoms, ir net pagalvojau – kas smagiau, ar pačiai sukt galvą ką apsirengti, ar svajoti, eksperimentuoti ir dėlioti aprangą tobulą figūrą turinčiam modeliui. Žaisti stilistę labai patiko! Šiandieninio mūsų darbo rezultatus pamatysite jau šią  savaitę, o kol kas dalinuosi mūsų paskutiniu mūsų projektuku su Julia Janus, kurio nuotraukas turbūt jau matėte kurmanoraktai arba Julia Janus feisbuke
Iš tokių pažinčių ir šiltų pabendravimo vakarų su kūrėjais iš arčiau pažįsti patį kūrybos procesą ir pradedi suprasti kas kaip ir kodėl. Kiekviena smulkmena Julia Janus butike yra organiška, simbolizuojanti ką nors gamtiško, natūralaus ar primenančio šilčiausią vieną kiekvieno širdyje – namus. Šia fotosesija norėjom parodyti, kad tas pats daiktas, gali būti pritaikytas skirtingai pagal žmogų ir nuotaiką, priderinant įvairius aprangos elementus ar aksesuarus. 
Ir kas dar galėtų drįsti pasakyti, kad Julia Janus kuriamas įvaizdis, tinkamas tik vyresnei moterei? Svarbu koks pačio žmogaus jausmas viduje, tokią nuotaiką perteiksi ir išorėje. 
Gražios artėjančios savaitės ir geros vidinės savijautos!