Jei atvirai, fiziškai dar nebuvau įkėlusi kojos į Vilniaus Akropolio H&M. Kol kas draugų ir aplinkinių komentarai, naujosios ir ilgai lauktos parduotuvės adresu, yra labai nekokie. Gal dėl to, vis ir nerandu laiko ten apsilankyti – bijau ir aš nusivilti, nes lūkesčiai tikrai dideli buvo. 
Kaip ten bebūtų, žinau kada TIKRAI įkelsiu koją ten – kai pasirodys H&M ir Isabel Marant bendradarbiavimo produktai. Isabel Marant visada buvo ta dizainerė, kurios kūrybą visada sekiau ir stebėjau. Dizainerės sugebėjimas savo kūriniais pavergti pasaulio fashionistų širdis yra tikrai vertas pagarbos. O kas labiausiai džiugina – jos braižas minioje lengvai atskiriamas. 
Retas eilinis žmogelis, įskaitant ir mane, gali leisti sau pirkti dizainerių kūrinius, kad ir kaip jų norėtųsi. Tokie greitosios mados ir dizainerių bendradarbiavimai suteikia galimybę legaliais būdais ir neiškratant piniginės iki dugno, įsigyti mylimo dizainerio kūrinių. 
Paukštelis pačiulbėjo, kad Lietuvoje tikrai turėtume sulaukti pilnos kolekcijos, telieka laukti oficialaus pranešimo spaudai 🙂 O kaip jūs, ar laukiate?
Mano favoritai kurių dairysiuosi parduotuvėje