Visada džiaugiuosi galimybe išgirsti, pamatyti, išmėginti kažką naujo. Ypač kas liečia kosmetiką ir ekologiją. Iš esmės anksčiau šių dviejų sąvokų niekaip negalėjau sugretinti ir išvis įsivaizduoti, kaip toks dalykas kaip kosmetika, gali būti ekologiška. Išmėginus, žinoma, visiška ekologijos šalininke netapau, tačiau požiūris tapo nebe toks kritiškas ir kategoriškas. Vis dar mėginu įvairią kosmetiką, bet džiaugiuosi atvėrusi akis platesniam požiūriui. 
Bioeco dėka teko išmėginti INIKA skystą makiažo pagrindą. Pirmas bandymas mane paliko labai suglumusią, nes negalėjau suprasti nei gaminio tekstūros, nei kvapo, nei jo poveikio. Žinoma, dėl kitokios tekstūros ir jausmo naudojant produktą, Bioeco merginos jau buvo informavusios – kitas produktas, turintis galybę konservantų ir kitų medžiagų, visada bus malonesnis naudoti, bet ar bus malonesnis odai savo ilgalaikiu poveikiu? Panaudojusi gaminį geras kelias savaites galiu drąsiai pasakyti  – man jis patinka. Vienintelis dalykas su kuriuo vis dar kovoju – tai kvapas. Kvapas toks keistas, lyg pušų, lyg žolelių, na, primena kažką natūraliai sutinkamą gamtoje, tačiau norėtųsi kad jis nebūtų toks intensyvus. 
Nepaisant kvapo (kurį jaučiu tik tepdamasi veidą ), visa kita – labai gerai. Gaminys lengvas, padengia odą beveik nematomu sluoksniu sukurdamas natūraliai gražesnės odos įvaizdį. Įspūdingo maskavimo neduoda, bet dėl to kyla noras labiau pasirūpinti tomis vietomis, kurias norėtųsi maskuoti, nei tiesiog jas užtepti ir palikti taip kaip yra. Jau pradedu įsitikinti – šiek tiek investavus į odos priežiūrą, ilgainiui stiprių maskuoklių net ir nebereikės 🙂
Ir pagaliau nusipirkau šepetėlį makiažo pagrindui tepti! Nesuvokiu kaip anksčiau jo neturėjau 🙂