My outfit : Coat – NewYorker | Blouse – Lindex  | Skirt – RoseWholesale |  Bag – Reserved | Shoes – Deichmann
Šiandien Gedimino 9 prekybos centre Lindex pristatė kolaboracijos su Kate Hudson kolekciją. Muzika, daug merginų ir žavūs rožiniai užkandžiai. Kiekvieną mažą renginuką išnaudoju ne tik dėl to, jog įdomu pamatyti, tačiau labiausiai smagu bent trumpam susibėgti su brangosiomis SQUARE merginomis. 
Pati kolekcija pasirodė gana basic, tačiau kaip ir visur, galima atrasti gražių dalykų. Gaila, kad batai fotosesijoje panaudoti tik deriniams užbaigti, mielai tas basutes priglausčiau artėjančiam sezonui, jei tik jos atsirastų Lindex parduotuvėse!! Boyfriend džinsai pasitaikė tikrai puikaus kirpimo, taip pat, jeigu praėjusią vasarą nespėjo atsibosti kimono – čia rasite kelis tikrai neblogus. Ilgi, boho stiliaus megztukai, taip pat, turėtų atsirasti tokio stiliaus mėgėjų pirkinių sąrašo viršūnėje. 
Keista, kad pati kolekcija gana spalvota, na, bent jau margiausi daiktai krenta į akį parduotuvėje, reklaminės kampanijos nuotraukose labiau patraukė dėmesį mažiausiai spalvų turintys, minimalistiniai deriniai. 
O jūs ar jau matėt? Kokie favoritai?

Lindex pasirinko tikrai smagią asmenybę. Aš asmeniškai, labai mėgstu filmus su Hate Kudson lengviems vakarams 🙂