Procedūra atliekama tik grožio salonuose ir kirpyklose, todėl, kad meistras galėtų apžiūrėti ir tiksliai nustatyti, kaip pažeisti yra plaukai ir kurios linijos iš Pro Fiber gaminių reikės jūsų plaukams. Maniškiams užteko pačios silpniausios linijos (Rectify), nes plaukai nebuvo labai jau pavargę ar pažeisti. Buvo šiek tiek pasišakoję galiukai, plaukai šiek tiek šiaušęsi ir sunkokai šukavosi. Taigi, salone buvo atlikta atkuriamoji procedūra, po kurios plaukai atrodė lyg ką tik išėjus iš kirpyklos su nauja šukuosena : sveiki galiukai, žvilgantys ir glotnūs plaukai. Namo grįžau su maišeliu priemonių, kurios turėjo padėti šešias savaites palaikyti salone sukurtą efektą.

 

 
Tai buvo šampūnas, kondicionierius, kaukė, Re-charge priemonė (kurią reikėjo naudoti kas 4 dienas) ir plaukų serumas po plaukų trinkimo. Galiu atvirai pasakyti, kad realiai tiko ir patiko tik šampūnas ir kondicionierius. Po kaukės plaukai atrodė lyg būtų riebaluoti, ne kartą prieš kažkur einant tekdavo galvą išsiplauti dar kartą, nes atrodė tikrai ne kaip. O re-charge kaukės išvis atrodo lyg būtų nedariusios nieko, nes po jų plaukai būdavo beveik neiššukuojami, nors turėjo būti visiškai atvirkštinis variantas – ši priemonė turėjo grąžinti tą pirminį efektą, kurį gavau tik išėjusi po procedūros.

Manau problema buvo tame, kad mano plaukai tiesiog labai linkę riebaluotis, ir priemones, kurios neriebintų jų, yra labai sunku parinkti. Tačiau pati procedūra, atliekama salone, tikrai nenuvylė ir rezultatas buvo nerealus. Ji atliekama labai greitai (apie 15 min.), ne taip kaip didžioji dalis atkuriamųjų procedūrų salonuose, o rezultatas tikrai akivaizdus. Taigi, jeigu reikia greito ir gero rezultato prieš šventes (prasideda vestuvių sezonas ir manau tikrai teks kažkur dalyvauti), kad plaukai atrodytų labai gražiai, rekomenduočiau procedūrą atlikti. O ar pavyks su šiomis priemonėmis tą rezultatą išlaikyti – tai jau loterija. Iš blogerių, bandžiusių šią procedūrą, girdėjau visokių skirtingų atsiliepimų, todėl manau, kad čia vieno atsakymo, ar gaminiai veikia ar ne – nėra. Reikia mėginti:)

Gražaus pirmadienio, brangiosios!