Prisipažinsiu, plaukų formavime esu visiškai nevykėlė – niekada nemokėjau susikurti gražios šukuosenos, tinkamai išsidžiovinti juos naudojant apvalų šepetį taip pakeliant nuo šaknų ir visų kitų dalykėlių, kuriuos, turbūt, turėčiau mokėti. Visada džiaugiausi tik tuo, jog turiu tiesius ir ypatingai daug dėmesio nereikalaujančius plaukus (tas tiesumas toks,  kad net norėdama, sugarbanoti jų ilgesniam nei valandos laikotarpiui nesugebu). Pirmąją dieną šiuos produktus mėginau itin skeptiškai nusiteikusi, nes kaip žinome, visada be gerų priemonių, šalia reikia ir savo darbo pridėti tinkamai juos naudojant.
Pirmasis bandymo rytas : ties šaknimis kedenant plaukus (smarkiai drėgnus) uždėjau šiek tiek putų, vėliau ant šiek pradžiuvus jiems panaudojau serumą (lašiuką paskirsčius tarp delnų pakedenau plaukus per visą ilgį) ir galiausiai išsidžiovinau plaukus kaip visada labai paprastai – nuleidusi galvą žemyn ir pūsdama džiovintuvu į plaukus. Nepatikėsite, rezultatu buvau tokia nustebinta! Staiga,  pasišukavus, plaukai atrodė šimtą kartų geriau nei vakar ryte ! Nuo šaknų šiek tiek pakilę jie laikėsi visą dieną, o ir nežiūrėjo į visas skirtingas puses, atrodė šiek tiek storesni ir puikiai išlaikė savo pradinę formą. Galiausiai purkštelėjau plaukų lako, kurio realiai gal net ir nereikėjo, ankščiau panaudotos priemonės puikiai atliko savo darbą tuo pačiu pridėdamos ir fiksacijos. Tą dieną galvojau – gal vis gi pasitaikė good hair day ir visa tai tik atsitiktinumas, tačiau atsitiktinumas kiekvieną sekančia dieną naudojant šiuos produktus? Turbūt ne. Manau pagaliau atradau tas priemones, kurios visiškai puikiai pakoreguoja mano begėdišką nemokėjimą tvarkytis su savais plaukais.
Kadangi, man šios priemonės taip patiko (putos ir serumas), labai labai noriu padovanoti po vieną gaminį ir jums. Facebook paskelbiau konkursą – bėkite tenai, dalyvaukite ir laimėkite ! O norinčioms kuo greičiau šią produkciją išmėginti, ieškokite Expert grožio salelių prekybos centruose (tikrai pamenu kad PC Ozas tokia yra), arba apsilankykite www.expertsalele.lt.