Pradžiai susipažinkime su trupučiu teorijos. Paprastai mes vartojame daug perdirbto maisto, perpildyto dirbtiniais skonio stiprikliais, druska, cukrumi, todėl dažnai jaučiamės gana prastai. Šios programos metu geriamos tik sultys ir nevartojamas kietas maistas, todėl organizmas nėra priverstas taip įnirtingai dirbti, gali pailsėti ir sukoncentruoti savo energiją kitur. Programoje šviežios daržovės ir vaisiai tampa gardžiu ir lengvai vartojamu gėrimu – šalto lėtaeigio spaudimo sultimis, kurios yra 100 % natūralios, neapdorotos karščiu, be jokių priedų, be cukraus ar konservantų, kas dieną pagamintos šviežiai. Taigi jau pradedant šį nuotykį reikia nusiteikti, kad sulčių teks važiuoti pasiimti kiekvieną vakarą.

Pirmoji diena

 
Sulčių gerti neskubėjau, nes…kažkodėl bijojau pradėti. Iš tikro bijojau kad bus neskanu, nes iki šiol nebuvau ragavusi jokių Fit Food sulčių, taip pat, bijojau, kad jos tiesiog nesibaigtų per anksti ir negaučiau visą vakarą mirti badu 🙂 Čia buvo pirmoji mano klaida – pradėti gana vėlai ir gerti kad ilgesnį, nei 3 val periodą. Tokio kvailo sprendimo rezultate visą dieną jaučiausi nepavalgiusi ir vis svajojau kaip čia įsimesti į burną bent kokį bananą, o šeštą valandą vakaro buvau išgėrusi tik 4 buteliukus, kai jų iš viso yra 6 vienai dienai. Teko sugerti du buteliukus vieną po kito, kad po paskutinio dar liktų bent pora valandų pavirškinimui prieš einant miegoti. Po pirmojo buteliuko (anakardžių pienas) stebėtinai ilgai jaučiausi soti ir pilna. Pirmosios dienos išvados – į tualetą norisi taip dažnai, atrodo, lyg vėl laukčiausi 8 mėnesį, ir šiaip, visą dieną tokia kliuksinti jaučiausi. Bet nepasakyčiau, kad buvo sunku, kaip tik, buvo labai skanu ( na, žaliųjų savo noru atskirai atsigerti nepirkčiau, bet nebuvo šlykštu), mano favoritai – anakardžių pienas ir migdolinis naminis. Truputį nelaukiu rytojaus, nes kaip tyčia papuolė Užgavėnės, taip norėsis mielinių blynų – aš jau nujaučiu !

Antroji diena


Paryčiais keldamasi pagirdyti ištroškusio Gabrieliaus, net gi pagalvoja, kad greičiau tas rytas, nes baisiai smalsu buvo pasisverti ir net gi laukiau vėl tų „pusryčių” – anakardžių pieno dozės. 500 ml buteliukas iš ryto gerai numalšino alkį ir kito buteliuku su antru numeriu net nesinorėjo greitai. Tos sulčių dienos, kai turi daug veiklos o nesėdi tik namie, labai greitai ir lengvai praeina, o ir tai gerai, kad niekada nereikia sukti galvos kur čia ką suvalgyti reikės išvažiavus iš namų – pietus ar vakarienę visada turi su savimi. Susidraugavau net su žaliaisiais kokteiliais ir viskas buvo labai skanu ir lengvai gėrėsi. Jėgų pertekliaus nejaučiau, bet trūkumo irgi nepastebėjau. Kažkuriame bloge teko skaityti, kad autorei baisiai norėjosi kažkokio kieto maisto suvartoti, o man toks tinginio variantas be kramtymo visą dieną labai patiko 🙂 Beje, blynams irgi atsispyriau! Rezultatas po pirmosios dienos -400gr svarstyklėse ir puiki savijauta !
 

Trečioji diena


Ryte svarstyklės vėl nudžiugino dar -400gr ! Jau per dvi dienas sudeginau 800gr, jei taip ir po trečios dienos – galėsiu teigti, kad šis eksperimentas visiškai pranoko mano lūkesčius. Trečiąją dieną pradėjau su sultimis taip natūraliai ir be jokios svajonės apie kažkokį kitą maistą, lyg kitokios mitybos niekada ir nebūčiau bandžiusi, Viskas skanu, virškinimas veikia puikiausiai, geriu nelabai net žiūrėdama į laikrodį – natūraliai kyla alkis maždaug kas 2.5 val. Pavakary net ėmiau galvoti, kad taip maitintis galėčiau ir visą savaitę laisvai, ir net nepavadinčiau jo iššūkiu – taip labai man patiko tokia mityba 🙂 Nekantrauju užlipti rytoj ant svarstyklių, ir net mąstau, kad pusryčiams reikėtų pasidaryti kokį vaisių ir daržovių smūtį ! Neveltui rašo, kad po šios programos norisi sveikiau matintis – tikrai taip! Rytoj manau valgysiu salotytes ir labai tuo džiaugsiuosi.

Papildymas ketvirtą dieną : susumavus trijų dienų svarstyklių parodymus : -1kg ! Ir dar geriau – pusryčiams pati pasigaminau smūtį iš banano, saujos špinatų, apelsino ir šiek tiek kokosų pieno skystumui 🙂 Woop woop !

Štai ką ir kokia tvarka gėriau visas tris dienas :

  1. Anakardžių pienas (šarminis vanduo, anakardžiai, džiovintos datulės, vanilė, Himalajų druska)
  2. Dviese karibuose (obuoliai, ananasai, mėtos)
  3. Karališkos šaknys (obuoliai, ananasai, burokėliai, špinatai, petražolės, citrinos, mėtos)
  4. Žaliasis eliksyras (obuoliai, ananasai, agurkai, špinatai, citrinos, imbierų šaknys)
  5. Super žaliasis (obuoliai, agurkai, špinatai, lapiniai kopūstai kale, romaninės salotos, salierų stiebai, petražolės, žaliosios citrinos, imbierų šaknys)
  6. Naminis migdolinis (šarminis vanduo, migdolai, džiovintos datulės, vanilė, malti cinamonai, Himalajų druska
Reziume : 3 dienų programa pradedantiesiems tiesiog puiki, rezultatai pranoksta lūkesčius, o to pavadinti iššūkiu net negalima – tai vienas malonumas! Tikrai planuoju į mėnesį bent kartą pasidaryti po bent vieną TIK sulčių dieną. O jūs ar jau išmėginote? Galbūt mano pasakojimas paskatins pagaliau pasiryžti? 🙂 Pasipasakokit!
Sekite Fit Food Facebooke | Instagrame