Penktadienis atėjo visiškai netikėtai ir galėčiau pasakyti, šiek tiek nelauktai. Kai turi daug darbų ir planų, ir kažkaip neskubi, viską darai po truputį arba leidi sau šiek atidėti šį bei tą su mintimi, jog dar darbo savaitė tik įsibegėjo… ir staiga oplia! Penktadienis! Tada susivoki kad yra turbūt per daug visko nepadaryto, ir nebėra laiko tynginiauti 🙂

Šiandien jaučiuosi kažkaip moteriškai..Gal dėl to kad pirmą kartą po netrumpos pertraukos užsidėjau kažką ne oversized o prigludusio, ir dar su iškirpte :)) Ir šiaip, negaliu atsidžiaugti per Mango sale nugriebtu švarkeliu.  Ką manot?

shoes – deichmann | jeans – mango | jacket – mango | shirt – h&m | necklace – peerlesscharm

Ir jau visą savaitę negaliu atsidžiaugti naujaisiais lūpų dažais mano kosmetinėje –  L’Oreal Rouge Caresse. Nuotrauką pasiskolinau internete, o aš pati turiu 101 atspalvį (vidurinį nuotraukoj berods), kuris toks nei rožinis nei avietinis. Pastaruoju metu labai mėgstu daugiau link violetinės ar avietinės krypstančių atspalvių. Dažai labai smagiai tepasi, šiek tiek maitina ir spalva išsilaiko stebėtinai ilgai 🙂 Rekomenduoju!