Būna dienų, kai nesinori darytis viso pilno makiažo, bet lengvas makiažo pagrindas ar BB kremas visada yra naudojamas (tiesiog negaliu pakęsti didelių porų ir kai jos matosi) ir padažytos akys man yra būtini dalykai. Aišku, ir tamsių paakių maskavimas – juk negaliu gąsdinti žmonių savo amžinai pamėlusiais paakiais, o ir pačiai baisoka pažiūrėjus į veidrodį (pagaliau jau turiu namuose didelį veidrodį, valioo). Todėl šiandien papasakosiu apie mėgstamiausias priemones akių makiažui, kurios niekada nenuvilia, nesvarbu ar  jas renkuosi kas dienai ar kokiam renginiui.  
Nors šis sąrašas visiškai neturi jokio eiliškumo pagal patikimą, bet apie Maybelline Master Ink laineris yra pats geriausias kokį iki šiol yra tekę mėginti. Visada turėdavau problemą dėl atsispaudusios juodos linijos ant viršutinių vokų, ar tiesiog dienos eigoje neišsilaikančio akių kontūro. Gavusi šį nuostabų daiktą mano paieškos buvo baigtos. Pasikliauju juo kiekvienai progai – jis matinis, super greitai džiūsta, ir tikrai puikiai laikosi visą dieną. Teptukas gana minkštas, todėl kartais reikia šiek tiek pavargti norint nubrėžti tiesią liniją, bet šio produkto kokybė viską atperka. 
Oriflame the One Eye Liner Stylo renkuosi, kai neturiu laiko iki begalybės tobulinti akių kontūro linijos. Kažkada net esu sulaukusi pagyrimo, kad labai gražiai pasidažiau akis, o kai paklausiau, kodėl (nes buvau pasidažiusi taip pat kaip visada, man bent jau taip atrodė), sulaukiau atsakymo kad super gražiai tiesiai esu nusipiešusi kontūrą. Tai štai kaip paprasta pagerinti akių makiažo kokybę – pasirinkus gaminį, su kuriuo paprasta tą kontūrą padaryti. Iš Oriflame gaminių niekada stebuklingos kokybės nesitikiu, tačiau šitas daiktas visiškai keičia nuomonę ir belieka tik paploti katutėmis, už itin mažą kainą gavus tokį gerą produktą. Greitai džiūna, išsilaiko tikrai ilgai ir svarbiausia, neatsispaudžia ant viršutinių vokų net karščiausią dieną. 

Kartais lainerio nenaudoju, o pasikliauju tik šešėliais. Visiški favoritai – Pupart ir Pupa Dot Shock akių šešėliai. Pupart renkuosi dažniau renginiams, kai noriu šiek tiek tamsesnio akių makiažo, o Dot shock renkuosi beveik kas dienai – spalvos tokios gaivios ir vasariškos, turi gražaus blizgesio. Pupart šešėliai sakyčiau buvo vienas geriausių mano pirkinių, nes gana gerai pigmentuoti ir išsilaiko tikrai ilgai. Galima pasidaryti tiek labiau nude, tiek ryškesnį makiažą. Dot shock nenufotografavau atidariusi, nes vakar per skubėjimą sugebėjau nutėkšti ant vonios grindų, ir puikiai suprantate kuo tai baigėsi. Eisiu ieškoti tutorialo kaip juos išgelbėti, nes atsisveikinti su jais tikrai nenoriu. 

The One Colour Match šešėliai dar vienas gaminys iš Oriflame kuris nustebino savo kokybe. Niekada ranka nesiekdavo tokio spalvų derinio kaip rožinė su pilka, tačiau gavusi juos pamėginti buvau nustebinta. Rožinė spalva, naudojama saikingai (ir pasirinkus sau tinkamą atspalvį), gali suteikti akims gaivumo ir pailsėjusių akių įspūdį, o pilka, gražiai įrėmina akis. Šiuos šešėlius visada įsimetu išvažiuodama iš miesto savaitgaliui, nes užima mažai vietos ir šiaip niekada nenuvilia savo kokybe. 
Renginiams, kai noriu itin tamsaus akių makiažo, renkuosi lengvai žėrinčius Sensilis kreminės konsistencijos akių šešėlius. Jie labai minkšti, dengiu voką jais tiesiog pirštu. Lengvai sklaidosi, spalvos intensyvumui išgauti reikalingi keli sluoksniai, o jie patys turi labai gražų ir nestiprų blizgesį. O šiaip, Sensilis produktų kokybė kalba pati už save. Viskas, ką yra tekę bandyti iš šio prekinio ženklo tikrai gerai išsilaiko ir puikiai atlieka savo darbą. 

Šiems tušams pagyrų negailėjau jau rašydama apie juos prieš beveik pusę metų, ir galiu patvirtinti, kad taip pat sėkmingai juos naudoju ir dabar. 

Paakių maskavimui pastaruoju metu naudoju Essence Soft Touch mousse. Spalva itin šviesi ir tikrai gerai paslepia pamėlusius paakius. Čia turbūt vienintelis dalykas, kuris iš šio brando pasirodė tikrai vertas dėmesio. Žinoma, norint gero efekto būtina labai gerai sudrėkinti paakius, kitaip atrodys, kad tepi ant paakių miltus, o ir subėgs į raukšleles dar net nenuėjus nuo veidrodžio. Pasakyti, jog gaminys tobulas tikrai negaliu ir nesakau, bet šiuo metu naudoju jį. Žinote ką nors, kas nerealiai maskuotų paakius – pasidalinkite su manimi. Šioj srity, atrodo, mano paieškos niekada nesibaigs. 

Tai štai, pasidalinau savo favoritų sąrašu. Jeigu turite prašymų/pageidavimų apie kokius kitus favoritus galėčiau papasakoti, lauksiu komentarų čia arba feisbuke. Gražios dienos!