Šiandien norėjau pasidalinti Maybelline #makeithappen dienos Rygoje akimirkomis ir papasakoti apie dieną, praleistą Rygoje, ir pasidalinti matytų (ir netyčia praleistų) pristatymų geriausiomis akimirkomis. Mano jaudulio lygį, ruošiantis kelionei į Rygą supras tik mamos – iki šios dienos, vaiką vyrui buvau palikusi ilgiausiai turbūt penkioms valandoms, o ir per devynis Gabrieliaus gyvenimo mėnesius, dar nebuvau išmiegojusi visą naktį be prabudimo maitinti (rekordinis miego laikas turbūt buvo 6 valandos, vieną kartą). Aišku, išsimiegoti Rygoje galiausiai nepavyko, nes pradėjus kažkelintam kvepavimui, praleisti afterį atrodė kaip didžiausia klaida! Rezultate, likau miegojusi tik 3,5 valandos, bet nuo to mano kelionė tapo tik įdomesne!

Išvykę 8 ryto iš Vilniaus su Lux Express (dieviškai patogios sėdynės pasitaikė kelionėje į priekį), Rygos stotyje buvome 12:25, ir nors kelionė atrodė būsianti gana ilga, ji praėjo kaip viena valanda – neįsivaizduojate kokį plepalų ir juoko šurmulį kėlėme autobuse, mūsų bendrakeleiviai turbūt mus prakeikė 🙂 Iki Maybelline renginio turėjome pusantros valandos, per kurias turėjome nuvykti į viešbutį pasidėti daiktų, pasidažyti ir apsirengti, ir dar nukulniuoti (!) iki Radisson Blu viešbučio, kur vėliau beveik visą dieną ir praleidome. Maybelline visažistės pristatė kompanijos naujienas, makiažo tendencijas, naują šūkį „Make it happen” ir parodė kokį makiažą kūrė modeliams, demonstravusiems QooQoo kolekciją. Taigi visa diena taip ir prabėgo – plepėjome tarpusavyje, pažindinomės su kitais blogeriais ir youtuberiais, aš karts nuo karto vis gi prisimindavau nešiojuosi su savimi kamerą ir ją įsijungdavau (šiandien pamėginsiu prisėsti sumontuoti kažką) pafilmuoti, bei aišku stebėdavome pasirodymus. RFW vyksta kitaip nei Mados Infekcija – čia į kiekvieną pasirodymą ateina vis kiti kviestiniai svečiai (aišku kai kurie žmonės, kaip ir mes, stebi absoliučiai visus pristatymus), o tarp pasirodymų būna net valandos pertrauka. 
Būtent ta pertrauka pasinaudojusi, skubėjau į viešbutį persirengti kito derinio. Pamiršau anksčiau paminėti – man kartais keistai pasiseka su viešbučiais. Kažkokiu būdu sugebėjau gauti super didelius keturviečius apartamentus vienai sau (aišku, gerais dalykais reikia dalintis, todėl su manimi apsistoti pasikviečiau Darją su Simona). Taigi, jau kartą gyvenusi Teater City Hotel prieš tris metus, šį kartą mačiau visiškai kitokį vaizdą. Grįžtant prie persirengimo – kai gauni iš dizainerės du derinius, tu tikrai juos abu ir nori apsirengti 🙂  Šiose nuotraukose matote mano pirmąjį derinį, pristatymams pasirinkau kitą (dalinausi praėjusiame įraše), mažiau kasdienišką. Pirmojo derinio nuotraukomis dar pasidalinsiu, manau  dar šią savaitę. Grįžusi į viešbutį, susiruošti tikrai skubėjau,  bet vistiek kažkaip sugebėjome praleisti pristatymą – atlėkėm prie salės kai visi iš jos jau išeidinėjo. Nors tikėjomės, kad gal viskas vyks pagal grafiką, jau pirmasis dienos pristatymas vėlavo valandą, todėl visų kitų pasirodymų grafikai taip pat sugriuvo ir galiausiai buvo sunku susigaudyti kada ką matysime. 

O štai ir mūsų puikioji Lietuvos blogerių ir youtuberių delegacija, vykusių į Rygą tą savaitę. Supažindinsiu su visomis (iš kairės) : Absentta, Gražina, Kotryna, Simona, Akvile, Aliona, Darja, Simona, Ieva, aš ir Inga
Maybelline renginio nuotraukų aut. – Uldis Vilks 
O dabar eilė mano mėgstamiausiems momentams. Negaliu nepasidžiaugti, kaip patogiai stebėjome visus pasirodymus – pirmoje eilėje, todėl galėjau ir patogiai pafilmuoti, ir nufotografuoti ką nors instagram‘ui. 
TANTI by Olga Kolotova – buvo viens iš tų pristatymų, kurių, deja, neteko pamatyti. O nuotraukose užfiksuoti modeliai man tikrai patiko – unikalios tekstūros, ilgių bei spalvų žaismas, ir gana gaiviai žiemiška kolekcija. Tikrai įkvepia ir norisi pamatyti daugiau. 
QooQoo prekinį ženklą jau pamenu nuo pačios pirmos kelionės į Rygos Mados savaitę, kur pamačiau daug žaismingų drabužių ir tikrai smagių kūrinių. Šį kartą likau šiek tiek nusivylusi, nes tai, ką pamačiau ant podiumo, atrodė mažų mažiausiai nuobodu. Vienintelis dalykas kuris patiko, tai buvo įvairios tamprės, na ir pirmas bei ketvirtas deriniai nuotraukoje. Džemperiai su užrašais ir ilgi megztukai? Milijoną kartų matyta. 
Alexandra Westfal aw16. Super kokybiškas vaizdas – patiko tiek audiniai, tiek nekomplikuoti siluetai bei ramios spalvos, bet ir tai, kad kiekviename modelyje buvo galima rasti kažkokią savitą detalę, kuri tikrai neleidžia kolekcijos pavadinti nuobodžia. Visų šių keturių derinių žiauriai norėčiau, manau jūs taip pat? 
Katya Katya Shehurina parodė tai, ko man Lietuvoje kartais taip trūksta – proginių suknelių pristatymų. Na, Salasevičius nesiskaito nes dažniausiai tai, kas vyksta pas jį ant podiumo, yra ne mada o totalus, nelabai nešiojamas balaganas. Taigi, grįžtant prie Shehurinos – po pristatymo norėjosi ploti atsistojus, nes buvo labai gražu. Bohemiška, lengva ir labai romantiška. Sakiau, kad net  gi norėčiau tekėti antrą kartą (aišku už to pačio vyro :)) Ir tokio tipo drabužiai žiūrėjosi visiškai kitaip bendrame dienos kontekste, todėl turbūt  tokį stiprų įspūdį ir paliko. 
Įrašą  spėjau parašyti vos vos kol Gabrielius miegojo. Bėgu dabar toliau atlikinėti mamos pareigų, siunčiu jums daug bučinių ir pažadu rytoj taip pat naują įrašą – stengiuosi juos skelbti vis dažniau, tikiuosi įvertinsite :)))
Ačiū Riga Fashion Week, Maybelline bei Polhem PR už puikią puikią dieną!