Šiek tiek pavėlavusi dalinuosi įspūdžiais, iš pirmąją birželio dieną vykusių vėlyvų pusryčių su Mados prieskoniais, kur buvo pristatytos Michael Kors ir Daniel Wellington naujienos : laikrodžiai ir papuošalai. Gražių dalykų mačiau tikrai daug, tikiuosi, gal greitu metu mano papuošalų dėžutėje atsiras ir pirmasis Michael Kors laikrodukas (buvo kažkada užėjusi didelė banga ir visos jų norėjo, tada buvo atsibodę, o dabar norisi vėl), o gal ir koks papuošalas (mačiau labai simpatiškų žiedukų ir apyrankių). 

Veiksmas vyko Dine restorane, jame teko pabuvoti pirmą kartą, tačiau atmosfera labai labai patiko jau iš pirmo žvilgsnio. Gaila, kad šią neįtikėtinai karštą dieną teko prakaituoti ir vaikantis po visur Gabrielių – kai veiksmas vyksta dienos metu, imti vaiką su savimi ar neimti – tokio pasirinkimo tiesiog neturiu. Kol merginos mėgavosi maistu, klausėsi prezentacijos, fotografavosi selfius ar darė kadrus savo instagram paskyroms, pačios mėgino pakeisti Daniel Wellington laikrodžių apyrankes (ką, pasirodo, visai nesudėtinga padaryti), aš tiesiog buvau mama, o ne blogerė. Informacijos klausiausi viena ausimi, žavingus užkandžius susimečiau į skrandį net nespėjusi jais pasimėgauti, ir visaip bandžiau mažylį  užimti, kad jis netrukdytų visiems susirinkusiems. Tokia jau ta blogerės/mamos kasdienybė, tačiau aš džiaugiuosi kiekviena akimirka. Kartais būna sunku, ir į renginius tikrai kartais labiau norisi važiuoti vienai, tačiau iš kitos pusės, džiaugiuosi, kad Gabrielius nebijo žmonių susibūrimų, nekelia isterijų ir pratinasi bendrauti.
Man buvo labai įdomu  pamatyti ir išgirsti apie visas naujienas, o jums tikiuosi bus įdomu pažiūrėti renginio akimirkas 🙂