Pirmasis tuštučių įrašas buvo čia, o šį, tiesa pasakius, norėjau nufilmuoti. Kodėl to nepadariau? Juokinga, bet  tada, kai sumasčiau, kad reikia nufilmuoti pirmąjį video youtube kanalui ir pagalvojau, kad būtų faina nufilmuoti tuštučių video, supratau, kad anksčiau padariusi nuotraukas visas tuščias pakuotes tiesiog išmečiau. Kaip gi kalbėsi apie produktus, neturėdamas ką paimti į rankas  ir parodyti? Būtų šiek tiek keista. Todėl dabar trumpai papasakosiu apie išnaudotus iki galo produktus. Kuo patiko, nepatiko, ir ar įsigyčiau antrąją pakuotę?

Šį Kiehl’s Smoothing Oil-Infused šampuną išgyriau dar vasarą, vos kelis kartus jį panaudojusi. Tada negalėjau atsidžiaugti jo kvapu ir jausmu plaukuose po plovimo. Panaudojus šiek tiek ilgiau (galbūt šiek tiek padėjo sutvarkyti išsausėjusius plaukus ir jie pradėjo kitaip reaguoti į šį gaminį? Nežinau ar taip gali būti, bet kito paaiškinimo nerandu) pradėjau pastebėti, kad šis šampūnas itin apsunkina šaknis. Jos gana greitai ėmė riebaluotis (neišlikdavo švarios net visos dienos) ir supratau, kad reikia kažką keisti. Taip gaila buvo šį šampūną numesti į šoną kaip netinkamą, man vis dar nerealiai patiko jo kvapas ir jausmas plaunant galvą. Taigi šį buteliuką sugebėjau išnaudoti per šiek tiek daugiau nei tris mėnesius todėl, kad naudojau jį maišydama su kitu šampūnu (visiškai paprastu kasdieniu šampūnu be jokių reklamuojamų „pažadų”) : vienas spustelėjimas Kiehl’s, vienas kito, ir toks duetas puikiai man tiko ir patiko. Džiaugiuosi, kai gerų produktų nereikia nurašyti vien tam, kad jie nevisai tinka (arba ne visiškai tenkina poreikius), ypač jeigu galima rasti sprendimą. Ar pirkčiau pati jį dar kartą? Manau ne, nes dabar esu atradusi man labiau tinkančių gaminių.

Tikrai nepamatysite manęs apžvelgiant išnaudojus mėginukus, nes pirmiausia, aš labai retai, kada gavusi mėginuką jį ir panaudoju, kažkaip tyngiu, arba nemanau kad dėl dviejų pabandymų verta išvis keisti savo veido odos priežiūros rutiną. Visad kažką keičiant baiminuosi, kad tai kažkaip blogai nepaveiktų odos, taip pat kaip su dažnu šampūno keitimu… Bet šį kremuką norėjau paminėti, nes kad ir mėginukas, bet jis pasitarnavo man tikrai ne du kartus. Mano oda kartais (gali būti, kad ir nuo to dažno produktų kaitaliojimo) iškrečia man pokštą ne kokiu spuogu ar inkštiru, o labai nemaloniu išsausėjimu sruostų ar lūpų zonoje. Čia turbūt galima būtų padaryti išvadą, kad mano odą kažkiek linkusi į atopiją. Būtent tokiems atvejams naudojau SVR intensyvų raminamąjį balzamą TOPIALYSE. Jo užteko tikrai ilgam, nes tepdavau ne visą veidą, bet tik tas išsausėjusias vietas. Negaliu pasakyti, kad jeigu išsausėjimas būdavo itin stiprus, kad šis kremas padėdavo akimirksniu, bet šiaip šiam tikslui gaminys tikrai tinkamas ir sakyčiau, labai neblogas.

Dar vienas mėginukas, bet tikrai nenorėjau šio tiesiog išmesti nepamėginus. SENSILIS daugiafunkcis jauninamasis kremas IDYLLIC brandžiai odai, atrodo, kad daro viską, ką ir žada. Stangrina, drėkina odą, ir yra puiki makiažo bazė, nes jis duoda tokio „slidumo”, dėl kurio kreminė pudra pasidengia itin tolygiai. Pripažinsiu, šį mėginuką pabaigiau per daug greitai, mielai būčiau sunaudojusi ir pilno dydžio pakuotę. Jeigu ieškote gero kremo ir norite šiek tiek pastangrinti ir pajauninti odą prieš šiltąjį sezoną (žinoma, šneku apie bent jeu 26+ amžių, nemanau kad jaunesnėms šis gaminys aktualus) – būtinai paieškokite šio. Ar pirkčiau aš? Pagavus nemažą (labai nemažą) akciją – taip 🙂

Visada labai džiaugiuosi lietuviškų kompanijų darbu ir pasiekimais, ir BIOK laboratorija manau viena tų, nenustojančių stebinti naujais produktais. Tikrai senokai (beveik prieš metus turbūt) buvau gavusi siuntinuką su BIOK naujienomis, kur buvo šampūnas, kondicionierius, prausiklis berods ir micelinis vanduo. Tikėjausi daug, o teko šiek tiek nusivilti. Šampūno visiškai negalėjau naudoti, nes kelis kartus plaunant vis atrodė kad plaukai likdavo nešvarūs, todėl perleidau tuos produktus išmėginti draugei, o pati pasilikau tik micelinį vandenį, skirtą jautriai ir sausai odai. Makiažą šis produktas valė puikiai, nesausino ir nedirgino odos, tik turėjo vieną didelį minusą, dėl kurio negalėjau sulaukti kada gi pasibaigs ši pakuotė (nes šiaip gi nemesi gero daikto lauk) – skonis. Dar su nei vienu miceliniu vandeniu neteko pastebėti tokio dalyko – jis baisiai kartus! Jeigu nusivalei lūpdažį, ir netyčia lyžtelėjai lūpą prieš nusiplaunant ją prausikliu – spjaudysies tikrai, nes šis micelinis vanduo neaišku kodėl palieka baisų kartumo skonį. Ar pirkčiau dar kartą? Manau, kad vien dėl to kartumo – ne.

Man atrodo apie šį prausiklį jau kažkada socialinėje medijoje esu kalbėjusi, ir pasikartosiu dar kartą – jis puikus! Man patiko tiek jo tekstūra, tai, kaip jis putoja, gerai nuplauna, bet tuo pačiu ir nepalieka odos tempimo jausmo. Su šiuo, ir Medetkų toniku iš Kiehl’s pradedu suprasti, kokius ingridientus itin mėgsta mano veido oda. Ar pirkčiau dar? Tikrai taip.

Vasarai pasibaigus gavau siuntinuką iš Schwarzkopf su šiais Sun Protect gaminiais. Ten buvo šampūnas, purškiamas aliejukas, suteikiantis švytėjimo, ir nenuplaunamas kondicionierius. Kadangi pakuotės nebuvo labai didelės, o šampūną naudojau kas dieną, jis pirmiausiai ir pasibaigė. Tikrai patiko pojūtis juo išsiplovus galvą, o ir kvapas buvo visiškai nerealus – kaip ką tik grįžus iš kirpyklos:) Sakyčiau, kad šis šampūnas vienas iš tų, kurie puikiai plauna plauką, bet visiškai nedžiovina. Atrodo, kad po jo naudojimo daug mažiau prireikdavo ir kitų nenuplaunamų produktų. Tikrai puikus puikus gaminys. Ar pirkčiau? Tikrai taip – rekomenduoju ir jums.

Štai tiek tuštučių šiandien – patikėkit, kaip ilgai aš dėliojau šį įrašą. Kitus pabaigtus gaminius tiesiog filmuosiu – bus daug paprasčiau 🙂