Dėžutės turinys  : čia rasite tuos produktus, kuriuos tiesiog privaloma turėti už lango vėstant orams, kad oda būtų apsaugota, pamaitinta, švelni ir stangri. Rinkinį sudaro:

  • Taukmedžio prausimosi aliejus veidui 30 ml;
  • Taukmedžių veido tonikas 30 ml;
  • Drėkinamasis taukmedžių veido kremas 8 ml;
  • Migdolų dušo aliejus 75 ml,
  • Taukmedžių sviesto rankų kremas 10 ml;
  • 10 € kuponas sekančiam apsipirkimui.

Rinkinio vertė – 28 eur, kaina – tik 15 eur!

Atsimenat, paskutiniame savaitiniame vloge pasakojau apie L’Occitane ir Ievos Mackevičienės grožio dėžutę, kurioje  buvo migdolinis šveičiamasis muiliukas, o aš sakiau kad aš mieliau būčiau toje dėžutėje pamačiusi migdolų dušo aliejų , kuris yra absoliutus mano favoritas, ir štai! Numeris vienas man šiame rinkinuke būtent ir yra šis dušo aliejus – toks kvapnus, toks švelnus, taip maloniai iš aliejaus į putas pavirstantis stebuklas, privalote jį išmėginti,jeigu dar nebandėt! Beje, jau turbūt atkreipėte dėmesį, kad šioje dėžutėje yra kelioninio dydžio pakuotės, kurios yra gerai tiek, kad turite galimybę išmėginti nemėgintus produktus, tiek ir super patogu, jeigu ruošiatės į kelionę.

Toliau – taukmedžio sviesto rankų kremas bus pirmas gelbėtojas, kai eilinį kartą pamiršite pirštines namuose / automobilyje, arba šimtąjį kartą rankinėje bus tik viena iš dviejų, ir keiksitės kad paskutinį kartą užsimanėte odinių pirštinių, juk taip gaila vėjais paleistų pinigų 🙂 Čia bent jau mano tokia situacija būna absoliučiai kiekvieną šaltąjį sezoną, o tada jau tik spėk pirkti rankų kremą. O taukmedžio sviestas ypatingai tinkamas ingridientas kosmetikos priemonėms, naudojamoms šaltuoju sezonu.

Prasidėjus šildymo sezonui oda linkusi sausėti labiau nei įprastai, todėl su mielu noru išmėginsiu kitas taukmedžio sviesto priemones (tonikų esu mėgėja didelė, ypač kai jie nesausina odos o tik lengvai prisideda prie drėkinimo, tai šis jau po pirmojo naudojimo man paliko didelį įspūdį! ), ypač nekantrauju išmėginti veido kremą – šiuo metu testuoju kitą veido kremą, kad galėčiau aprašyti bloge, todėl nenoriu maišyti poveikių, kad tas vertinimas būtų kuo tikslesnis 🙂 Daug nedaugžodžiausiu, tiesiog ši dėžutė puikus dealas : daug gerų produktų už puikią kainą. Ar jau spėjote įsigyti savo?

Ai, ir vos nepamiršau! Konkursas! Šį kartą ne facebooke, o instagrame (aišku pasidalinsiu ir facebooke, tai komentuoti galima kur tik patogu 🙂 Esmė yra paspausti „follow” mygtuką mano instagram paskyroje, ir kažkur (čia, fb, insta) pakomentuoti parašant savo instagram vartotojo vardą 🙂 Dėžutės nugalėtoją paskelbsiu spalio 15 dieną atskiru postu toje pačioje instagram paskyroje.

 

O dėžutė bus parduodama visą spalio mėnesį L’Occitane parduotuvėse arba internetu !