Visas internetas, visa blogosfera ir youtubosfera mirga marga Urban Decay naujųjų Vice lūpdažių apžvalgomis, nuomonėmis, ir reklamomis. Urban Decay komanda padirbėjo puikiai, pristatydama šiuos naujus gaminius socialinės medijos atstovams, o mes savo ruožtu galime tik patvirtinti – šios priemonės yra tikrai puikios. Daug apie pačią kolekciją nekalbėsiu : 100 atspalvių, 6 skirtingos tekstūros ir visa tai galima rasti Douglas parduotuvėse Lietuvoje. Žemiau rasite mano įspūdžius apie tas spalvas, kurias turėjau galimybę išmėginti. O jeigu dar nematėte, instagram dalinausi, kaip mano lūpas išgražino UD merginos Vilniaus Akropolyje. 
Spalva – Pandemonium / mega matte 
Mano didžiam nustebimui, ši spalva patiko labiausiai! Taip keista, nes niekada taip tamsiai nesidažau, ir galvojau kad man tinka tik visokie avietiniai arba nude atspalviai. Keista, kaip kartais, žmogus, įsikali kažką į galvą visiškai be priežasties ir tuo ilgą laiką nuoširdžiai tiki. Kol nepabandai išeiti iš tos komforto zonos ir nepamatai, kad įmanoma galbūt ir kažkaip kitaip. Bėda su šiuo lūpdažiu tik tokia, kad Mega Matte tekstūra pasunkina gražaus padažymo situaciją. Nors ranką ištreniruoti tikrai įmanoma, o dar geriau, jeigu naudosit lūpų teptuką (net nejuokinga, kad aš tokio vis dar neturiu). 
Spalva – Backtalk / comfort matte 
Labai saugi spalva ir labai patogus/lengvas dažymo procesas su Comfort Matte tekstūra. Puikiai tiks visiems metų laikams, nors ir kas dieną. Jeigu galvojote, kad lūpdažis dieniniame makiaže yra too much, tai įsigykite tokio gaivaus atspalvio lūpų dažus, ir pamatysite, kiek geriau atrodys jūsų kasdienis makiažas. Aš pati ilgai nenaudojau lūpdažių, nes maniau, kad atrodysiu per daug pasidažiusi, tačiau kai pasidažydavau ir akis šiek tiek mažiau, ir užmesdavau akį į savo atvaizdą parduotuvės veidrodyje – išsigąsdavau. Atrodydavau pavargusi ir išvis nesidažiusi. Lūpdažis net pačiam minimaliausiam makiažui duoda gaivumo ir suteikia šiokį tokį  akcentą veidui. 
Spalva – Firebird / Cream
Ryški ir skani spalva, nenorinčioms paleisti vasaros. Cream tekstūra labai maloni dažantis, tačiau laikosi prasčiau nei matte (bent jau man). Gal dėl to, kad Gabrielius, pamatęs manę padažytomis lūpomis, visada įnirtingai stengiasi savo mažomis rankutėmis per jas perbraukti. 

Spalva – Big Bang / metallized
Turbūt mažiausiai patikęs atspalvis. Iš tokios metallic tekstūros tikėjausi daugiau wow, o gavosi kažkaip biški blah. Galbūt pagailėjau lūpų dažų, nežinau. Visi Metallized tekstūros lūpų dažai puikiai tiks šurmulingame vakarėlyje, kai norėsis išsiskirti (aš, žinoma, pasirinkčiau tik kažką tamsiau nei ši rožinė).  
Spalva – 714 / Mega Matte 
Puiki matinė raudona, tobulas sodrus atspalvis. Nekantrauju juo pasidažyti kokiam renginiui ir normaliai ištestuoti, kaip ji laikosi. Bet jaučiu, kad teks pavargti su tobulu padažymu – na kodėl aš turiu abi kaires rankas, kai reikalai pasisuka ties lūpų makiažu? 🙂

O kuris atspalvis jums labiausiai prie širdies?