Jau kelis mėnesius pažindinuosi su nauju (bent jau man) veido priežiūros priemonių prekiniu ženklu Skincode. Ši šveicariška kosmetika suintrigavo pirmiausiai tuo, kad anksčiau mėginusi  kitos šveicariškos kompanijos Declare gaminius likau labai patenkinta. 
Priminsiu – mano oda yra mišri, pastaruoju metu labiau linkusi sausėti, todėl man labai tiko Skincode Intensive moisturizing emulsion, kurią mano odą, naudojant pirmus kartus, tiesiog gerte gėrė. Puikus drėkinimas! Padėtų per kelias dienas atsigauti net labai daug drėgmės praradusiai odai. Taip pat labai svarbus dalykas – turi apsaugą nuo saulės. 
Skincode Protective day cream dieninis kremas pasirodė labai lengvas, gerai drėkinantis, ir sakyčiau labai tiko kaip gruntas makiažo pagrindui. Taip pat, nors turėdamas ir nestiprią apsaugą nuo saulės, atlaikė tikrą išbandymą. Gerą pusdienį teko būti tiesioginėje saulėkaitoje, ir grįžusi namo jau teko gelbėti tuo kartu apsaugiu kremu nepateptas vietas – rankos ir kojos buvo žiauriai nusivilusios, o veidas visiškai ne (nors jo tikrai neslėpiau po jokia kepure). 

Naktinis kremas ir 24h de-stress comfort balzamas labai sėkmingai papildė visą veido priežiūros rutiną. Balzamas ypač pasitarnavo gelbėjant jau anksčiau minėtas nudegusias kūno vietas, taip pat labai padėjo išsigelbėti nuo rankų odos išsausėjimo (kartais rankos nuo pečių iki alkūnių tampa labai jautrios ir išsausėja net tokiais plėmukais. Nežinau, tai gal kažkokia alerginė reakcija, bet po jos atgauti normalią odos būseną būna sudėtinga). 
Taigi – dar vienas šveicariškas brandas tikrai nenuvylė, ir jeigu jūsų oda pasiilgo gero drėkinimo – tikrai rekomenduoju !