Užmaskuoti odos trūkumus, paryškinti antakius ir susikurti išraiškingesnį žvilgsnį – šios užduotys yra mano pagrindinės darantis makiažą kiekvieną dieną. Šiandien – trumpas įrašas apie mano pamėgtus gaminius akims:)
Baisiausio dalyko – patamsėjusių paakių – maskavimui naudoju INGLOT maskuoklį. Neperskysta konsistencija, geras maskavimas ir  labai ekonomiškai naudojasi. Jau kurį laiką nerandu nieko geriau, kuo norėčiau jį pakeisti. 
Prieš naudojant tik akių kontūro pieštuką ar šešėlius, visada prieš tai vokus patepu INGLOT šešėlių pagrindu. Taip darau vien dėl to, jog turiu bėdą dėl prastai besilaikančių šių priemonių – laineris atsispaudžia virš vokų,  šešėliai dažnai subėga į raukšleles  ar tiesiog greitai nusivalo. Šis pagrindas problemos visiškai nepanaikina, bet akių makiažas tikrai laikosi kokių 20 procentų ilgiau. 
Kai tyngisi naudoti šešėlius, visada naudoju akių pieštukus, ir mėgstu juos tikrai ne tik juodus ar kitų standartinių spalvų. Pastaruoju metu labai nuotaiką pakelia  COLLISTAR smaragdo žalios spalvos (su šepetėliu kitoje pusėje, todėl jį galima patogiai išlieti ir panaudoti kaip šešėlius) ir INGLOT samanų žalios spalvos akių pieštukai. Pastarasis turbūt bus dažniau naudojamas vasaros metu per karščius, nes pats yra šiek tiek kiestesnis ir sausesnis nei Collistar, todėl geriau laikosi kai tenka paprakaituoti kaitroje. 
Paskutinis gaminys – Maybelline Lash Sensational blakstienų tušas. Lengvas, nesuklijuojantis ir neapsunkinantis blakstienų. Kasdieniam naudojimui tinka puikiai, bet kai norisi išraiškingesnių ir tankesnių blakstienų, tenka dairytis kokio kito, suteikiančio daugiau apimties ir ilgio. 
O kokios jūsų mėgstamiausios priemonės akių makiažui?