Po pastarųjų dienų dūsavimų dėl naujų pirkinių, kuriuos įsimylėjau, noriu paapsakoti apie vieną objektą Barselonoj, kurį taip pat įsimylėjau kelionės metu (apie kitas kelionės dienas pasakojau čia : Monserrat, Andora, Žirona, Lloret de mar) – Sagrada Familia, kurios negali apibūdinti niekaip, negali priskirti vieno pavadinimo (bažnyčia, katedra, rūmai), nes tai yra magiškas statinys, gniaužiantis kvapą labiau nei 1000 metrų aukščio skardis. Viduje jautiesi kaip miške, pakerėtas įvairių formų, spalvų, siluetų bei didybės. Ši grožį sukūrė Antoni Gaudi, vienas mylimiausių mano architektų, kurio darbai puošia daugybę Barselonos gatvelių. Statinys dar nėra baigtas, bet žadama jį baigti 2030 metais, todėl reikės planuotis dar mažiausiai vieną kelionę ten 🙂 Na, vaizdai kalba patys už save (žinoma kaip visad, tokio grožio nepavyksta užfiksuoti taip, kaip tai mato akys), o aš norėčiau papasakoti apie mano pačios kelionės aplinkybes, nes sulaukiau tokių klausimų iš savo skaitytojų:)
Mes turėjome 12 dienų kelionę su agentūra Grūda, autobusu. Kelionė vadinosi „Ispanija – Šveicarija – Prancūzijos rivjera 12d., taigi per visą kelionės laiką aplankėme net 10 valstybių (jei įskaitant Lenkiją, kuri buvo tik mums pravažiuojamoji) : Lenkija, Vokietija, Šveicarija, Čekija, Prancūzija, Ispanija, Andora, Monakas, Italija, Austrija. Kelionė autobusu manęs negąsdino(kaip ir pernai kelionė į Italiją), taip pat nesitikėjau ir gulėti prie jūros bambą išvertus, o norėjau kuo daugiau pamatyti. Dirbantiems fizinį darbą, manau čia gali būti maža poilsio, o aš norėjau pailsinti galvą nuo įtampos ir rūpesčių, todėl man buvo pats tas 🙂 Sulaukiau klausimo ir dėl kainos, tai galiu pasakyti, kad visa kelionė (su viskuo viskuo) man kainavo apie 3200lt. Bet aš ten taupyt tai nebuvau linkus 🙂 Norint, galima ir šiek tiek mažiau išleisti 🙂 Tai tiek apie pačią kelionę, jei dar kils klausimų, klauskit 😉
tikiuosi jums patiks nuotraukos 😉 O daugiau nuotraukų iš pačios Barselonos dar bus 😉
Geros dienos!

O čia labai šaunus sąrašas filmų, įkvepiančių keliauti. Arba labai tinka po-kelioninei depresijai gydyti (tam jausmui, kuris atsiranda grįžus namo – „Noriu atgal!!!!!” 🙂 )