Neretai vieningas spalvinis, rašto arba detalių pasirinkimas gali  ir tapti mergvakario aprangos tema. Titulinėje nuotraukoje matote akimirką iš pirmojo šios vasaros mergvakario – pasirinkome pastelines spalvas ir dirbtinių gėlių galvos papuošalus. Susilaukėme gausybės komplimentų ir jausmas, būti tokios mergaitiškos komandos dalimi, buvo labai geras. Apsirengti tikrai nebuvo sudėtinga, nes pastelinių spalvų vasaros metu spintoje neturėtų trūkti ir netrūksta. Būsimosios nuotakos aprangos pasirinkimas taip pat buvo labai nesudėtingas – tiesiog balta spalva. 


Kostiumuotos merginos – dar viena idėja, tikrai matyta ir girdėta, taip pat galinti tapti labai kičiniu vaizdu, bet jeigu suvaldyta ir sustilizuota gerai – gali atrodyti labai stilingai ir skoningai. Merginų būrys, apsirengęs juodai (kelnių ir švarko kostiumais arba kitokiomis variacijomis), o vakaro kaltininkė, itin moteriška ir išraiškinga (prie juodų merginų būrio, kaltininkės apranga gali būti bet kokios spalvos, vistiek atrodys efektingai ir gerai). O jeigu pasirinksite baltą kostiumą, turėsite daugiau vargelio derinant savo aprangą, tačiau efektas bus neįtikėtinas. Nuotaka tokiu atveju galėtų būti arba itin marga ir spalvota, arba vienos, ryškios spalvos apranga. Pasirinkus kostiumuotų merginų temą margvakariui, teks pasišvęsti gražaus įspūdžio vardant – pasistengti atrodyti kuo elegantiškiau ir turbūt pakankinti kojas aukštakulniais (elegantiškos balerinos galėtų tapti atsarginiu variantu).

Paryžietišką įvaizdį rinkomės antrajam mergvakariui, kuriame teko dalyvauti. Kadangi stilizuoti tokią temą yra sunkiau, nei tiesiog pasirinkus spalvinę temą, todėl bendras galutinis rezultatas manęs netenkino visu 100proc., tačiau blogai irgi nebuvo 🙂 Tam, kad būtų lengviau sutarti, kaip visgi rengtis, nutarėme įsivesti ir spalvinį apribojimą – juoda/balta/tamsiai mėlyna, vieningumui pasiekti pasirišome ant kaklo šilkines  skareles ir dryžių motyvą, taip pat makiaže dominavo raudonos lūpos. Šia tema galima varijuoti daug plačiau, nesirinkti tokių standartinių spalvų, tačiau tuomet reikėtų atsakingai kažkam sukoordinuoti kiekvieno derinio stilistiką. Dienos kaltininkė gali išsiskirti kokia ryškia raudone suknele (dideliu A silueto sijonu), arba kokiu pūstu tiulio sijonu. Smailianosiai aukštakulniai smarkiai pagražintų bendrą visų įvaizdį.

Džinsinės merginos mergavakariui galėtų būti puikus pasirinkimas, šventei vykstant rudeniop ar tiesiog vėsesniu sezonu. Geriausia būtų apsistoti ties keliais standartiniais džinso atspalviais, o nuotaką aprengti tarkim baltais džinsais (jeigu nemėgsta suknelių ir sijonų), arba gražiu baltu sijonu kartu su romantiška džinsine palaidine arba marškiniais. Tokią temą pasirinkusios, turėsite nemažą laisvę derinių stilistikai. Jus vienys džinsas, o stilistiškai galėsite atrodyti kaip tik jums patogu ir patinka : romantiškai ar elegantiškai, grubiau ar berniukiškiau. Avalynės pasirinkimo galimybės taip pat visiškai neribotos. Tam, kad nepamesti tos šventiškos nuotaikos jausmo, rekomenduočiau pasirinkti galbūt ryškesnį makiažą (raudonas lūpas), arba kažkokią dar labiau vienijančią spalvinę detalę.

Žvyneliais siuvinėti drabužiai mano paskutinė  idėja, bet tikrai ne prasčiausia. Ypač jeigu planuojate laiką leisti mieste, sužibėti tikrai nebus sunku. Žvyneliai gali būti kaip akcentas ant kokio aksesuaro, arba galima pasirinkti ir drabužius. Pripažinkite, juk dažnai per išpardavimus pačiupinėjate žvyneliais žibančius drabužius ir neperkate jų, nes turbūt nebus kur apsirengti. Žvyneliai tinkami ne tik Naujųjų metų šventei, juos galima pritaikyti ir kas dienai arba, kaip šiuo atevju, mergvakariui.
Pasidalinkite įspūdžiais iš mergvakarių, kuriuose yra tekę dalyvauti? Kokią aprangą pasirinkote?