1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  | 7

Tikiuosi nesupyks tos, kurioms mintys apie vaikus ir jų planavimą, bei tuo labiau, apie jų aprangą, dar labai toli, tačiau šiandien norėčiau pasidalinti savo idėjomis, keletu Gabrieliaus derinių, bei papasakoti kur gi aš gražiausius jo drabužėlius perku ir kaip juos derinu 🙂 

Visiškai ne paslaptis ir nieko turbūt net nenustebinsiu – gražiausi, geriausi kainos ir kokybės santykiu, bei plačiu pasirinkimu yra Lindex ir H&M vaikiški drabužėliai. Na, Zara Baby taip pat yra labai daug gražių dalykų, bet kainos jau didesnės (pripažinkime, juk kad ir koks gražus drabužėlis būtų, kai kūdikiai juos taip greit išauga, net gaila leisti pinigus) ir dar vienas minusas – drabužiai ten tik kūdikiams, nuo pusės metų (gal kitose šalyse yra ir mažesniems, bet kol kas vertinu tik tai, ką turime čia). Kadangi Gabrieliui šio mėnesio pabaigoje sueis jau septyni mėnesiai, užsuksiu į Zarą pasidairyti vėl, galbūt rasiu kažką labai gražaus ir dažniau nešiojamo, ką galėčiau uždėti vaikui dažniau (ar kažkokios šiltesnės patogios kelnės, ar kokia liemenė kurią galima uždėti ant skirtingų bodžių kai nereikia labai jau šiltai vaiką aprengti) ir ne taip skaudžiai jaustųsi brangesnis pirkinys. 

Dažniausiai perkant vaikiškus drabužėlius, ranka nesąmoningai krypsta ties žemiškomis ir neutraliomis spalvomis – pilka, ruda, rusva, kreminė, balta. Jas tarpusavyje labai lengva derinti, tokie drabužiai, jeigu pavyks neišplaunamai nesutepti, gali likti kaip palikimas kitiems vaikams (bet kokios lyties), o ir atrodys labai stilingai :). Žinoma, ne viena jūsų sakys, kad vaikas turi atrodyti vaikiškai, o ne pernelyg rimtai vien tokiomis spalvomis. Žaismingumo įnešti padeda smagūs seilinukai (H&M visada randu tokius nedidelius trikampėlius, būna visokiausių skirtingų, parduodami po porą pakuotėje) – dryžuoti, su debesėliais ir meškiukais bei visokie kitokie. Tokie seilinukai skirti daugiau ne valgymui, bet pastoviam nešiojimui, kai nepavyksta atsiginti nuo seilių upelių artėjant dantukų pasirodymui. Geriau turėti kokius šešis seilinukus ir juos pastoviai keisti bei džiovinti, negu perrenginėti vaiką kelioliką kartų per dieną. Visada papildomo žaismingumo įneš dryžiai. Gabrielius kaip tik išaugo mano pamėgtas juodai baltai dryžuotas kelnes iš Lindex – sakiau būtinai ieškosiu panašių. Labai gražu ir žiauriai fotogeniška 🙂

O šiaip, gaudančioms geriausias kainas (kas gi jų negaudo), labai rekomenduoju reguliariai apsilankyti GO9 esantį  Lindex – aš ten labai dažnai randu nerealiai gerų pasiūlymų. Yra tokia viena ar dvi nebepamenu kabyklos, kur visada būna vaikiškų rubėlių išpardavimas, o kainos tikrai puikios – vos po kelis eurus. Labai dažnai ten randu kažką naujo.

Šiam kartui tiek, kitus kartus pasistengsiu parodyti daugiau Gabrieliaus derinių, ir dar norėčiau pasidalinti vaiko kambario įrengimo inspiracijomis. Mūsų gyvenime yra šiek tiek naujienų, tai labai nekantrauju ir pradėti gvildenti interjero dizaino ir namų įsirengimo klausimus – pagaliau galėsiu visa galva pasinerti į savus remontus ir kūrybinius sprendimus 🙂 Jūsų komentarai ir pageidavimai visada laukiami.

Gražaus savaitgalio !

P.S. o jeigu turite mažą išdykėlį, bet vyresni nei dviejų metukų – rekomenduoju aplankyti Kick the Moon el.parduotuvę, kiek ten gražių dalykų mažiesiems (ir dabar  – labai geras išpardavimas) !