Artistry kosmetika yra Amway produkcijos dalis, grožio produktų linija, kurioje galima rasti tiek dekoratyvinės, tiek odos priežiūros gaminių. Amway produkcija turbūt vienintelė, kuri yra platinama tinklinio marketingo principu, ir kurią tikrai dar nemažai naudoju kasdieniame gyvenime : universalus valiklis L.O.C ir indų ploviklis visada yra mano spintelėje. Taigi įsivaizduokit kaip nustebau išgirdusi apie labai brangų ir prabangų šios kompanijos gaminį (tiksliau du). Gamintojų pažadai tikrai nebuvo kuklūs : ” Tai išskirtinė odos priežiūros priemonių kolekcija, kuri naudoja pažangiausias technologijas, nukreiptas prieš odos senėjimą. Prabangos jausmą sukurianti „Artistry Supreme LX” kolekcija suteikia patikimą 24 val. odos atgaivinimą, veikiantį remiantis naujausiais moksliniais atradimais odos energizavimo ir sinchronizavimo srityje. Kolekciją sudaro du pagrindiniai produktai – regeneruojantys paakių ir veido kremai, kurie veikdami drauge sukuria „jaunystės šaltinį” ir susinchronizuoja natūralius odos bioritmus bei leidžia energizuoti odą, kad ji atrodytų jaunesnė. Tai sumažina visus matomus senėjimo ženklus. 

Iš pradžių pradėjus naudoti kremą atrodė, kad jo tekstūra šiek tiek sunkoka (kai prieš tai drėkinimui vasaros metu naudojau tik serumą, nenuostabu kad pasikeitimas buvo stiprus), tačiau jau visai greitai pripratau prie skalsesnės ir labiau drėkinančios tekstūros. Ypač atėjus šildymo sezonui, kai oda linkusi labiau sausėti, šis kremas tiko puikiausiai. Prabangus ir gana stiprus kvapas buvo dar vienas dalykas, prie ko reikėjo priprasti, bet jau netrukus šis kvapas tapo vienu mėgstamiausių mano ryto momentų – kažkaip efektyviai pažadindavo ir maloniai nuteikdavo.

Vykstant į Turkiją šį kremą naudojau tik kokių porą savaičių, ir tiesa pasakius, neturėjau dar susidariusi aiškios nuomonės apie jį. Geras drėkinimas, fainas kvapas, okey. Vežiausi į kelionę pilną pakuotę, nes galvojau gal kad gal padarysiu gražių nuotraukų blogui, bet aišku to nepadariau, ir dar sugebėjau į lagaminą užkišti taip, kad grįžusi pagalvojau, kad jį palikau Turkijoje. Ir tada kelias dienas, namuose naudodama seniau naudotų kremų likučius supratau, kaip vis gi man patiko šis kremas – kokia skaisti ir lygi oda atrodė, koks malonus buvo tas kvapas rytais ir tekstūra, kaip jis gerai paruošdavo odą makiažui. Pakuodamasi daiktus kitai kelionei, kuri turėjo būti po poros savaičių  atradau tą kremą ir labai apsidžiaugiau.

Sunaudojau jį visiškai iki paskutinio lašelio, ir ne dėl kainos, o dėl to, kad jis tikrai labai geras. Ar kaina adekvati? Štai į šitą klausimą atsakyti net negaliu,nes gyvenimo dar nebuvau pasiekusi lygio, kai 300+ eur kainuojantis kremas galėtų atsirasti mano pirkinių sąraše. Čia jau ne be tas lygis, kai lygini vieną 20 eur ir kitą 80 eur kainuojantį kremą – čia jau kita kainų kategorija. Šis gaminys toks brangus ne dėl aukso savo sudėtyje, bet dėl Amway kompanijos atrasto, niekur kitur nenaudoto labai brangaus ingridiento. Kadangi tų mokslinių dalykų perpasakoti nemoku, pasidalinsiu kelias klausimais ir atsakymais, kuriais pasidalino gamintojai :

Kuo išskirtinė Artistry Supreme LX kolekcija?

Kuriant Artistry Supreme LX kolekciją buvo remtasi Artistry mokslininkų patirtimi ir naujausiais atradimais, susijusiais su odos sveikata ir būklės pagerinimu. Nuolat ieškodami būdų, kaip pagerinti optimalią odos kamieninių ląstelių veiklą, Artistry mokslininkai susitelkė tam, kad identifikuotų katalizatorių, kuris galėtų būti visiškos odos jaunystės regeneravimo šaltinis. Laboratoriniai Artistry Supreme LX testai, kurių metu buvo tiriami CellEfect24 ir gardenijos (Gardenia Grandiflora) kamieninės ląstelės, parodė, jog odos energija padidėja net 68 kartus lyginant su tomis ląstelėmis, kurių nepaveikė ekstraktai.

Kuo ypatingos gardenijos gėlės kamieninės ląstelės?

Artistry mokslininkai ištyrė daugiau nei 300 augalų, kol atrado gražią ir galingą gėlę gardeniją (Gardenia Grandiflora), kurios kamieninės ląstelės pasižymėjo ypatingomis regeneracinėmis savybėmis. Kamieninės ląstelės yra augalo gyvybingumo šaltinis – jos pačios atsinaujina ir niekada nesensta. Išskirtinio biotechnologinio proceso metu gardenijos kamieninės ląstelės yra distiliuojamos ir išgaunamas grynas ekstraktas, kuris padeda susinchronizuoti natūralius odos bioritmus ir energizuoti odą.

Kas yra „CellEfect24 kompleksas?

Tai galingas išskirtinių ir efektyvių ingredientų mišinys, praturtintas kardiolipinu ir 24 karatų auksu, kuris paspartina odos ląstelių apykaitą ir suteikia tinkamą šviesos sklaidą, todėl oda atrodo jaunesnė. Į komplekso sudėtį taip pat įeina: užpatentuotas kardiolipinas ir L-karnitinas, kuris padeda energizuoti ląsteles. Antioksidantas – žaliųjų malpigijų (Acerola) vyšnių ekstraktas, užaugintas organiškuose „Nutrilite“ ūkiuose, apsaugantis odą nuo išorinių veiksnių. Taip pat užpatentuotas „Nutrilite“ špinatų lapų ekstraktas, padedantis odai natūraliai save atstatyti, ir retos gėlės šaknies (Rhodiola Rosea) ekstraktas, susinchronizuojantis natūralius odos bioritmus.

O kiek jūs išleidžiate veido odos priežiūros priemonėms? Kokia kaina yra minimali ir kokia jau atrodo smarkiai per didelė?