Praeitą savaitę sumąsčiau, jog noriu padaryti lietuvių aksesuarų kūrėjų apžvalga ir paprašiau facebook puslapyje su manim pasidalinti skaitytojų mėgiamais dizainų kūrėjais. Gavau tiek daug laiškų su nuorodomis, kad nusprendžiau visko nesugrūsti į vieną blogo įrašą ir galbūt vėliau parengti antrą. Smagu, kad jau nereikia taip gailiai dairytis į interneto platybes, o galime kažką rasti čia. Šilto, rankų darbo ir gražaus.

Jau turbūt daugelis esate girdėję šį prekinį ženklą, jis turi jau nemažą būrį gerbėjų ir pirkėjų. Rankinės ir delninės visad atrodo labai kokybiškos, dailiai pasiūtos, ir formos tokios gana klasikinės, kurias gali nešiot kelis sezonus vieną po kito. Nesu įsigijusi nė vienos turbūt dėl to, jog mano kišenei kainos šiek tiek kandžiojasi. Ar turite tashe tashe rankinių? Kokie atsiliepimai dėl kokybės ir kainos santykio?

Mellow sužinojau visai neseniai iš Tomos. Apsilankiusi Mellow facebook puslapyje buvau maloniai nustebinta pamačiusi tokius išskirtinius, niekur nematyta (man bent jau) technika pagamintus papuošalus : vėrinius, apyrankes, žiedus. Mane visiškai papirko sidabro ir karališkos mėlynos, bei auksinės ir juodos spalvų tekstūrų deriniai. Tiesą pasakius, auksinio kaklo papuošalo norėčiau, LABAI. 
Retas turbūt kuris nėra mano deriniuose (1,2) pastebėjęs auksarankės Akvilinos papuošalų. Visi jie tokie nuoširdūs, jaukūs ir tikrai nebrangūs. Beje už kokybę galiu garantuoti, jau seniai nesu turėjus papuošalų kuriems po kelių užsidėjimų nenutrūktų kas, nenusitrintų ar šiaip kas neatsitiktų. 
Odos Gildijos nebuvau girdėjus, kol neužrodė viena skaitytoja. Peržiūrėjau didžiulį jų prekių asortimentą, ir žinoma, tikrai negalėčiau pasakyti jog absoliučiai viskas patiko, tačiau radau tikrai gerų perliukų, tokių kaip odinės rankinės su išmaniai priderintu kailiu, neįprastas odinis kolje, puikūs platūs diržai, bei žalio krokodilo rankinė kurios laabai norėčiau į kompaniją savo žaliajam numylėtajam paltukui 🙂
Tomos aksesuarus žinau gana neseniai, kai pirmą kartą teko kažką jos darbų pačiupinėti Decolte butike. Jos kurtos pirštinaitės vienos žaviausių kokias esu mačiusi, gaila per vėlai susisgribau jas užsakinėti kalėdų dovanoms, naiviai nepagalvojau jog ne aš viena jų galiu norėti dovanoms. Tomos aksesuarais dažnai galima pamatyti puošiantis žymias Lietuvoje merginas ir moteris. 
Laura Dailidėnienė paliko didelį įspūdį po paskutiniosios Mados Infekcijos, kai visiškai nesitikėjom, jog Eglė Žiemytė nuvils, o Laura ims ir visa galva ją perspjaus. Nuo to laiko ją stebiu, ir man patinka ta kryptis, kuria ji eina. Niekas nepasiginčys jog tas minimalistinis pelėdžiukas raudoname delninės fone atrodo tobulai.

Apie Mariaus Stanevičiaus batus buvau kažkada kažkur patyliukais nugirdusi, bet tąkart daugiau nepasidomėjau ir pasimiršo. Ačiū jį priminusiems. Batai nuostabūs ir vaikinas tikrai matosi, jog žino ką ir kaip daro. Jis netik puikiai jaučia tendencijų pulsą, bet tuo pačiu ir sugeba viską perteikti savaip, nieko nekopijuojant. Norėčiau visų šių batų, nesvarbu kad jie vyriški.