elektroninės parduotuvės išsirinkau laisvo kirpimo rudo atspalvio (ne apatinę) palaidinę, kuri man patiko dėl plačios ir nerūpestingai sukritusios apykaklės (kurią labai smagu užmesti į vieną ar kitą pusę šelmiškai atidengiant petį) ir smagaus susagstymo gale.

Kuo įdomi šio rūbo, bei visų ABOUT Baltic Underwear gaminių, sudėtis ? HealthyFit – tai baltiška inovacijų programa, kurios tikslas – gaminiams suteikti papildomas, teigiamą poveikį vartotojo sveikatai teikiančias savybes bet kuriuo metų laiku. Daugelis medžiagų papildomai prisodrintos įvairiais inovatyviais ir vartotojui naudingais priedais – alaviju, bičių vašku, šilko baltymais, sidabro jonais. Manoji palaidinė pagaminta iš FRESHLOOK – ABOUT/Trend/wool kolekcijai skirta medžiaga buvo pagaminta sujungiant aukščiausios kokybės vilną ir šilką bei vilną ir tencelį. Vilna sušildo, o šiltas suteikia medžiagai lengvumo ir švelnumo.
Palaidinė tikrai smagi, tik va apnuoginus vieną petį kaip aš mėgstu – šilumos itin daug nesuteikia 🙂 Derinukas įkvėpimui, kaip laisvalaikiu derinti tokį drabužį.