Nei vienais metais nesudarinėdavau sąrašų su planais, norais, svajonėmis ar pažadais, nes galvojau, kad tai tiesiog laiko gaišimas. Laikui bėgant nuomonė šiekt tiek pasikeitė, ypač kai mūsų gyvenimo tempas toks greitas ir net nepastebi kaip metai greitai pralekia. O tada sėdi ir galvoji – ar tikrai čia taip greitai tie metai pralėkė ir ar išvis kažką spėjau nuveikti? Ar pavyko išpildyti bent vieną pažadą sau? 
Taigi šiais metais vadovausiuosi taisykle, kaip ir mokyklos laikais. Tai, ką užsirašau, visada prisimenu ir visada įvykdau. Čia kaip mokykloje : darydavau darydavau špargalkes, rašydavau viską, o galiausiai per kontrolinį net nepanaudodavau – viską prisimindavau ir taip. O mano paruožtukė sėkmingai pagelbėdavo kokiam nors klasiokui 🙂 

Mano planai/norai/svajonės ir pažadai sau 2014/iems metams 

Keliauti keliauti keliauti. Noriu aplankyti kuo daugiau šalių ateinančiais metais, bet mano pirmajame norų penketuke pirmauja Madeira ir Paryžius. Madeira dėl to, kad tai nepaprasto grožio sala, ir visi, dievinantys pležus ir saulės vonias, nuvykę į Madeirą net nepasigenda to! Paryžius – išpopuliarinta, išliaupsinta ir nubanalinta romantiškoji vieta, tačiau negaliu nei peikti nei girti nepamačiusi savo akimis!

  
Sveikas gyvenimo būdas

Pilates’o treniruotes jau lankau visą gruodžio mėnesį, jaučiu kaip šiek tiek sustiprėjo raumenukai, dabar belieka neaptingti, lankyti toliau ir dar pradėti sveikiau matinintis! Užduotis ateinantiems metams -6kg. 

Vestuvės:)


Kas mane seka feisbuke, jau prieš kelis mėnesius matė mano paskelbtą naujieną apie sužadėtuves. Ateinančiais metais planuojame gražias ir mielas vestuves, taigi matysite daug pasiruošimo vestuvėms įrašų! Jeigu jūs taip pat jas planuojate ar neseniai atšventėte – dalinkitės potyriais ir idėjomis!
Daug nesismulkinau, svarbu ne kiekybė o kokybė!
Linkiu gražiai pabaigti 2013-uosius metus ir nusiteikti naujiems potyriams ateinančiais metais!