Apie pridėtinio cukraus nenaudą organizmui turbūt yra tekę girdėti jau ne kartą, o iš tikrųjų pradėjus jo vengti pradedi matyti savo nuotaikų stabilumą, pajauti tikrą darbingą nuotaiką, nebūna tų energijos linksmųjų kalnelių. Aš šį iššūkį priimu ne trumpam laikui – aš juo stengsiuosi vadovautis visada. Tai nereiškia, kad maniakiškai kankinsiu padavėjas kavinėse klausinėdama vieno ar kito patiekalo receptų ar kad gyvenime nebevalgysiu jokio deserto. Stengsiuosi atidžiau rinktis produktus parduotuvėje, palygindama cukraus kiekius, jeigu bus alternatyvų, kur nebus pridėtinio cukraus tai juos ir rinksiuosi, o valgysiu desertą tą, kuris vertas tos nuodėmės, arba optimistiniu atveju – turės  naturalios kilmės saldumo (vaisiai, uogos, juodas šokoladas, riešutai..).

Tai va, o Kretoje mano mitybos grafikas buvo visiškai išderintas. Pusryčiaudavau panašiu metu, kaip ir būnant Vilniuje, tačiau visi kiti dienos valgymui buvo visiškai bet kaip. Tiesiog ilsintis viešbutyje su viskas įskaičiuota gali laisvai laikytis savo plano : pavalgyt lengvai ir visada laiku yra tikrai įmanoma – kai nedirba pagrindinis restoranas, dažniausiai būna užkandžių baras, o  vėliau vėl pagrindinis restoranas. Mano atveju mano veiklos grafikas buvo labai griežtas, niekada nežinojai kelintą valandą bus proga pavalgyti.Važinėjant po viešbučius visada rankinėje turėjau kokį maistingą batonėlį, bananą arba obuolį, o atėjus normalaus valgymo laikui negalėjau atsidžiaugti savo pasikeitusiais maisto atrankos kriterijais. Supratau, kaip beryšio maitinausi ankščiau, ir kokį maistą rinkdavausi viešbučio restorano bufetuose. #0cukraus įššūkis tikrai nebuvo šimtu procentų įvykdytas, nes vakarais kokteiliukų degustacijos tikrai vyko be problemų – na negi kankinsies su sauso vyno taure, kai gali išragauti viską nuo pina colados iki mai tai (šitą ragavau pirmą kartą – stiprus velnias!)…bet šiaip mintis apie suvartojamo cukraus kiekį visada buvo kažkur galvoje, ir tam tikras stabdis tikrai įsijungdavo, o tas ir svarbiausia. Iššūkiai iššūkiais, bet gerus įpročius reikia ugdytis pastoviai 🙂

Taigi, tokie mano įspūdžiai po kelionės, palieku jus su keletu akimirkų iš Kretos, o kam norisi daugiau – vakar savo youtube kanale pasidalinau vlogu iš Kretos !