Dalinuosi akimirkomis iš paskutinio vasaros savaitgalio Druskininkuose. Vis dar negaliu suvokti, kad vasara jau baigėsi…aišku tik išėjusi į lauką suvoki kad labai „nepataikei” su apranga ir grįžti namo persirengti, nes šiuo metu susirgti kaip niekad lengva. O ir mažylį nežinau kaip rengti, atrodo nesinori kad jis sušaltų, bet perkaisti irgi negerai, matyt šitą dalyką dar teks išmokti..
Rudens nelaukiau dar dėl vienos priežasties – baisu, bet vis dar neįlendu nei į vienas, prieš nėštumą nešiotas kelnes. Kol nukratysiu visus šituos kilogramus, mane matysite tik su sijonais ir suknelėmis. Niekada ypatingai kelnių ir nemėgau, bet žinot, kai negaliu, tai baisiai norisi jas užsidėti. 
Nuotraukose kaip tik viena mėgstamiausių šios vasaros suknelių, būtent dėl pačio marškinėlių tipo silueto ir tokio spalvingo rašto. Tikrai puikus humanos radinys už 2 Eur 🙂 Dabar šiek tiek sudėtinga su vaikeliu kažką pirkti kai vaikštau viena po parduotuves, nes į matavimosi kabiną su vežimuku nepavyksta tilpti. Vienintelis būdas pirkti „iš akies” ir jeigu ką, prekę grąžinti, deja, su padėvėtų drabužių parduotuvėmis to padaryti nepavyktų.. kaip jūs, mamytės, perkatės drabužius?

Suknelė, rankinė – SH | švarkelis – Lindex | Laikrodis – Triwa | Akiniai – Warehouse