Niekad nesureikšminu Valentinos dienos, mano manymu čia eilinė diena kai įvairūs prekių ir paslaugų pardavėjai gali padidinti apyvartas ir tiek. Mylėti, dovanoti dovanas ir daryti staigmenas reikia kas dieną, sakyti meilės žodžius bei dalinti bučinius taip pat. Kadangi mano santykiuose to netrūksta eilinėmis dienomis, todėl Valentino diena niekuo neišskirtinė. Na taip, širdelės formos blynelius pusryčiams kepiau, bet čia tik maloni smulkmenėlė dienai pradėti 🙂
Kadangi neplanavom jokių ypatingų ar išskirtinių pramogų, buvau maloniai nustebinta kai L’Oreal komanda pakvietė kartu į Cosmo premjerą pažiūrėti filmo. Ant kėdžių padėti įvairūs mėginukai, žaidimai prieš pradedant rodyti filmą (pavyko laimėti naujuosius Antonio Banderas kvepalus) tikrai pakėlė nuotaiką. Patį filmą rekomenduočiau žiūrėti Harių Poterių bei filmų apie magiją ir raganas gerbėjoms 🙂 Kadangi aš šiaip esu vampyriškų bei įvairių mistinių/magiškų filmų mėgėja, istorija man visai patiko (tačiau antrą kartą manau nežiūrėčiau). Vaikino vestis nerekomenduojama, nes mano Gedukas linksminosi turbūt dažniau tikrindamas el.paštą bei sutelkdamas dėmėsį į saldžių spragėsių dėžutę, nei gerėdamasis filmu.
Kino teatre buvo melejoonas žmonių, ir net nustebau, ne gi Valentino diena tampa vienintele dingstimi nueiti į kiną? Mes tai darome dažnai, todėl buvo tikrai keista 🙂 O kaip gi šią širdučių dieną praleidote jūs?:)

Beje, žinot tą jausmą, tą neramų jauduliuką, kai gauni iš kažkieno dovanų kvepalų ir nedrąsiai papurški šlakelį į kamštuką ir uostai bijodama, kad nebūtų jie visiškai ne į temą? Mano didžiam nustebimui ir džiugesiui, kvapas labai patiko. Kadangi mano visų laikų mylimiausias kvapas yra D&D 3 l’imperatrice, tai ir šie tiko mano kolekcijai : gana gaivūs, gal šiek tiek saldesni, bet puikiai tinkami žiemos laikotarpiu, kai norisi kažko šiek tiek sunkesnio ir sodresnio.

Atidaviau duoklę šidelių bei raudonos spalvos dienai ir apsirengiau rausvai 🙂
Dress – H&M | Jacket – Mango