Praeito savaitgalio pusryčiai 🙂
Ši sekmadienį supratau, kad svarbiausias paskutinės savaitgalio dienos atributas yra pusryčiai lovoje. Sotūs, skanūs ir su mylimuoju, žiūrint ką nors kvailo ką gali pasiūlyti TV programos rytais 🙂 Pasigedau pusryčių lovoje, labai ankstyvas šis sekmadienis buvo 🙂 Kaip jūs, ar pusryčiaujat lovoje?:)
Vakare išmėginau naujuosius L’Oréal nagų lipdukus „Le Nail Art”. Pirmasis įspūdis kai gavau visą pundelį išmėginimui buvo visai neblogas, žinoma pasigedau dar pernai žiemos vieno didžiausio trendų tarp užsienio blogerių – aukso spalvos nagų lipdukų, nors vėliau pamačiau kad tokie vis gi yra kolekcijoje. Pasirinkau kaip įmanoma paprastesnius, sidabrinius „lašelius”. Pirmą kartą mėginau tokią nagų dailės priemonę ir galiu pasakyti likau šiek tiek nusivylusi, tik nežinau ar produktu ar savo sugebėjimais 🙂 Du nagus užsiklijavau baisokai, manau po dar vienos dienos tikrai nusiklijuos.. Įsitikinau kad juos reikia labai dailiai nukirpti (perteklių), nes kitaip kabinasi už drabužių rengiantis ar kažką darant. Tikrai nepasiduosiu ir mėginsiu dar ir dar, galbūt prieš šventes sekantį kartą:) Ar esate mėginusios kažką panašaus?:)

Šiandien užsiregistravau Instagram’e, pagaliau 🙂 Kažkaip anksčiau nejaučiau jokio poreikio ten turėti savo paskyrą, bet šiandien užsimaniau 🙂

Kur mano raktai ? @ Instagram