Pirmas įspūdis įjungus naudoti šį aparatą buvo toks – atrodė, jog pati vibracija daugiau jaučiama rankoje, negu ant veido odos, o tikėjausi atvirkštinio varianto. Paskui pamąsčiau, kad tai turbūt dėl to, kad pats šepetėlis labai tankus ir storas, gal dėl to ir neperteikia tiek daug vibracijos. Kas nudžiugino labiausiai – kiek yra tekę mėginti veido valymo aparatų, nebuvau dar sutikusi tokio – šis šepetėlis dangiško minkštumo ir švelnumo! Atrodytų, ką gi galima tokiu nuvalyti?!O tikrai galima. Taigi, kaip galite numanyti, ir prausiamosios priemonės ant veido naudojasi itin maloniai. Putojantys prausikliai gerai suputoja, o neputojantys tiesiog maloniai paskirstomi po veido odą.
Tokius prausimuisi skirtus aparatus įprasta naudoti kaip antrą žingsnį po makiažo valymo. Aš vieną vakarą sugalvojau jį išmėginti makiažo valymui. Pasiėmiau putojantį prausiklį, ir tik sušlapinusi veidą ėmiau jį valytu šiuo aparatu. Buvau nustebusi, kaip gerai nusivalė visas makiažas (pabandžiau ir atsargiai akis nuvalyti, kad jau labai nesmarkiai jaučiama ta vibracija), blakstienų tušas irgi! Taigi pagalvojau, kad ateityje keliaujant, galima micelinio vandens ar kito makiažo valiklio ir neimti, užteks aparačiuko ir gero prausiklio. Taip ir laiko sutaupyti galima, ypač kai po sunkios dienos norisi tik kuo greičiau griūti į lovą.
Apie jausmą po naudojimo kalbėti manau daug net neverta. Oda super minkšta, švelni, o ir taip geras kremas (apie stebuklingąją Juvenos liniją pasakojau čia) veikia dar geriau. Nenuostabu, tokio tipo aparatai visada labai gerai veikia veido odą, nes ne tik plauna, bet ir masažuoja bei pagerina medžiagų apykaitą, o veido odai nieko geriau ir būti negali. Šiaip masažuoti ir tapšnoti odą tikrai tyngiu ir to nedarau, gerai kad yra kitų variantų, kaip vistiek tą odą palepinti masažu namų sąlygomis.

Tokį daikčiuką galima įsigyti Medikos.lt, kaina 48 Eur.