Ši diena buvo viena labiausiai gniaužiančių kvapą. Vien tai, kad autobusu užvažiavom ir pakilom į 1236metrų aukštį virš jūros lygio, bet taip pat tą pačią dieną aplankiau savo išsvajotąją Barseloną, apie kurią papasakosiu ir pasidalinsiu galybe nuotraukų kitam poste 😉 O šiose aukštybėse stūgso Monserato vienuolynas, kuris yra vienu iš būtiniausių stotelių piligrimų kelionėse. Tokie vaizdai nepakerėti negali : žmonių ir gyvūnų figūras primenantys kalnai, senoviniai pastatai, neaprėpiami toliai ir panoramos 🙂
Mus labiausiai nukankino lipimas nuo kalno žemyn (keltuvu galima pakilti į patį viršų, taip pat galima ir nusikelti, bet mes sumanėme atgal takeliu parkulniuoti grožėdamiesi vaizdais), nes buvau praeitą dieną baisiai nudegus, ir man saulutė kando kaip niekad stipriai. Kad nenudegčiau dar labiau ir kelionė man nepavirstų kančia, teko slėptis : raudonas kojas po ilga suknele, raudona nosį po skrybėlės šešėliu, vėžio krūtinėlę ir nugarėlę po liemene:)
Tikiuosi jums patiks nuotraukos 🙂
Stay tuned!
Skrybėlę nučiupau vietinėj parduotuvėlėj Toss de mar miestely 🙂 Geras kelionės palydovas, ypač kur karšta:)

  

Tipu tapu stačiais takeliais žemyn 🙂
Įžiūrit žmogeliukus?:)
Neįmanoma įamžinti to, ką matėme savo akimis:) Jei būtų buvęs kitoks oras, galima būtų įžiūrėti viduržemio jūra tolumoje..

Ant tako radau nuostabaus gražumo plunksną…