Dažnai mes verkšlenam kad Lietuvoje ir šiaip lietuviai negali nieko gero padaryti, arba kad taip niekad ir nepasivysim vakarų valstybių, kad vis atsiliksim, viską tik kopijuosim arba importuosim. Aš irgi taip kartais pagalvodavau, bet kol kas atsiimu žodžius. Anksčiau dievintas The Bodyshop absoliučiai užmirštas nuo tada kai atradau Uoga Uoga – lietuvišką natūralią kosmetiką.

Mano veido oda, kaip teko ne kartą iš kosmetologių girdėti – neaišku kokia. Nei mišri, nei riebi, tiesiog nenormali. Kakta riebi, bet būna ir išsausėjusi, kartais atsiranda paraudimų ties lūpomis ir skruostais, kartais viskas išsausėja, kartais baisiai riebu. Ir ta būsena būna pasikeičia kelis kartus per dieną. Anksčiau buvo šiek tiek pagelbėjęs pirktas Skin Ergetic serumas, tačiau kaina tikrai toli gražu ne studentiška, ir man šiek tiek per didelė, kad galėčiau kas tris mėnesius pirkti. Tada atradau  „Aksominę odą” ir viskas išsisprendė. Ir kaip sakoma, kuo tolyn į jūrą – tuo giliau darosi. Su malonumu mėginu kiekvieną Uogų produktą, ir vis dažniau savo įprastai naudojamus produktus pakeičiu Uoga Uoga gaminiais. Dabar baigėsi įprastas tonikas, tikrai reikės išmėginti ką nors naujo 🙂

Savaitgalį išmėginau du fantastiškai kvepiančius gaminius – Sweet Temptation šveitiklį ir Cranberry flood kūno sviestą, kuris, garbės žodis, tikrai aplenkia BodyShopo dievintus kūno sviestus. Ir tepasi maloniai, ir kvepia daug skaniau (šis kvepia kokosais, vienas mėgstamiausių mano kvapų kūno priežiūros priemonėms) ir kai žinom, kad čia tikrai nėra visų tų konservantų ir kitų blogybių, tai nebesinori net lyginti :)) Norėjosi tik gal nebent didesnio indelio kūno šveitikliui, kad vos pradarius nepradėtų byrėti visur aplink, arba žinoma mažesnio kiekio šiame indelyje (nors manau mažesnio kiekio už tą pačią kainą niekas nenori 😀 ).

Kadangi taip įsimylėjau šiuos gaminius, nusprendžiau, kad reikia suteikti progą pasidžiaugti jais ir savo mielus skaitytojas bei skaitytojus 🙂 Todėl šiai savaitei skelbiu konkursą 🙂 Dviems žmonėms atiteks po vieną gaminį, kūno šveitiklį arba kūno sviestą.

O sąlygos tokios : 
1. Būti’ pamėgus’ Kur mano raktai? facebook puslapį ;
2. Taip pat prisijungti prie Uoga Uoga facebook puslapio;
3. Ir įvardinti (komentaruose čia arba facebooke kur bus šio konkurso informacija) mėgstamiausią savo ingridientą kūno ir veido priežiūros priemonėms bei atrasti jo turintį gaminį Uoga Uoga asortimento elektroninėje parduotuvėje, – maniškis pavyzdžiui yra kokosas 🙂 Ir jo yra yra „Cranberry flood” kūno svieste 🙂
4. Bei pasidalinti žinia apie konkursą

Sėkmės ir nugalėtojai kitą pirmadienį (01.28)!!! Gražios savaitės :)))

Pasidalinkite taip pat savo patirtimi mėginant Uoga Uoga gaminius ?:)