Mane, kaip blogerę, įkvėpė Absenttos įrašas apie mielas kavinukes darbui ir kūrybai. Įkvėpė tuo, kad būdama blogerė, gali rašyti apie daug ką, nebūtinai tik apie madas ar grožį, o gali ir prigalvoti tokių, atrodo iš pirmo žvilgsnio paprastų, bet labai įdomių temų. O ir ne tik tema, bet ir Absenttos postas labai patiko!
Nerealiai patiko Ievos naujausias derinys. Atrodo taip paprasta, bet taip gražu ir tuo pačiu nenuobodu. Čia galiu paminėti tik vieną puikų pasakymą anglų kalba, kuriam tokio taiklaus atitikmens rasti nepavyksta : effortless chic. O jeigu dar niekada neteko lankytis Ievos bloge – marš marš apsidairyti ir po archyvus!
Toms, kurioms mano įrašo su visokiausiomis nuorodomis pasirodys maža, siūlau užsukti į mano mėgstamiausią rubriką Alionos bloge. Iš tikro, grožio blogerių beveik neseku, na, bent jau ne atskirai, bet tuos įrašus, kuriais pasidalina Aliona, būtinai paklikinu ir paskaitau. O šiai nuorodai iliustruoti pasirinkau ne autorės parinktą įrašo vizualą, o būtent blogo headerį, nes jį sukurė talentingoji mūsų draugė Akvilė, ir jis man labai patinka 🙂
Viktorija dalija patarimus, kokius įpročius išsiugdyti, kad betvarkė namuose būtų retesnis svečias. Kaip man dabar to norėtųsi, bet išplauti indus galiu, o štai daiktai savo vietas ras tikrai ne greitai. Norėčiau, kad prabundi, ir kaip per kokias Kalėdas – tadaaaam, sieninė spinta ir drabužinė išdygusi. Pradžioje norėčiau tik tiek…na, gal dar ir virtuvinio komplekto :)))
Dar viena kavinukė į lankomiausių sąrašą Gemos dėka. Nuotraukos tiesiog fantastiškai skanios, tikrai sugundė apsilankyti, nes nesu dar čia buvusi. Šiaip gal ir gėda, net populiariajame Sugarmour dar nesu buvusi – labai jau nedaug vietos tenai pirmame aukšte kur galėčiau su vežimu užsukti, o ne pasivaikščiojimo su vaiku vardant nelabai ir važiuosi specialiai į vokiečių gatvę, ar ne? Na, bent mano situacija šiuo metu yra tokia. Žodžiu, gegužės pabaigoje dalyvausiu vienų geriausių draugų vestuvėse, o paskui jau galėsiu šturmuoti visas naujas desertines ir nesukti galvos dėl tilpimo į ankštą suknelę!
Šiandien tiek pasakėlių prieš miegą. Pažadu bandyti keltis ankščiau o ne kartu su vaiku, kad suspėčiau per dieną padaryti daug daugiau! Saldžių sapnų 🙂