Pamišusioms dėl sportinės aprangos (o tikrai tokių yra!), yra džiugi naujiena – pagrindinis Balmain dizaineris Olivier Rousteing susidraugavo su Nike ir paleido į pasaulį kokybiškų medžiagų ir jam būdinga tamsia prabanga spinduliuojančią sportinių drabužių liniją. Daugiau apie kolaboraciją ir drabužius skaitykite čia. 
Nors ir kažkaip nemėgstu tų visų „before you die” sąrašų (net nežinau kodėl, kažkaip man tas mirties minėjimas taip dažnai simpatijos nekelia), tačiau šitas sąrašas tikrai įkvepiantis kažkur keliauti ir atrasti naujų pojūčių. Ypač pasitarnaus, jeigu esate jau nemažai keliavę, ir nežinote „kur dabar?”.  20 kelionių potyrių įkvėpimui čia.
Mėgstu skaityti ir imti interviu iš kūrybingų lietuvaičių. Kadangi pati savo interviu skilti šiek tiek apmarinau, kviečiu tokį vieną įdomų paskaityti CityMag žurnale su TADAM prekinio ženklo kūrėja. Turbūt nerasiu nei vieno, kas nei karto nėra matęs kaklo papuošalų, atrodančių kaip tikriausi skanėstai.
 ‘
Kad jau pradėjau apie kūrybingas lietuvaites, tai dalinuosi nuoroda į Toma Accessories suknelių ir aksesuarų rojų. Nors naujausia kolekcija Toma jau pasidalino prieš mėnesį, tačiau aš pažiūrėjusi ir pasigrožėjusi tiesiog neradau progos pasidalinti su jumis. Tikrai verta apžiūrėti, ypač jeigu ruošiatės eiti į vestuves ar kitas šventes – norėsis visko!
Ir pabaigai – mano įkvėpimų lenta, sukurta svajojant apie miegamojo įrengimą. Idėjų daug, nekantrauju greičiau pradėti dekoruoti!!!
Šiam antradieniui tiek, gražios dienos!