Kai vasara tokia nepastovi, o itin karštos dienos retenybė – megztinių spintoje per daug turėti tikrai negali. Džiugu, kai galima atrasti vis daugiau lietuviškų mezginių – kokybiškų, iš gerų medžiagų ir idomesnių dizainų. SALANIDA kūrėjos – radijo laidų vedėja Silva Rindzevičiūtė ir Gabrielė Kerpytė. SALANIDA – rankų darbo megztiniai, gaminami nedideliais kiekiais, pagaminti iš kokybiškos ir prabangios alpakų vilnos, kuri pagal savo kokybę ir charakteristiką laikoma kokybiškiausia vilna po kašmyro. „Jei pavargote nuo storų, sunkių megztinių – alpakų vilna yra puiki alternatyva. Sakoma, kad alpakos vilna yra lengvesnė ir šiltesnė nei avies ir švelnesnė nei merino avių. Skiriame itin daug dėmesio ieškant pačių minkščiausių ir nekandančių siūlų. Tai laisvės ir jaukumo suteikiantys drabužiai šiuolaikiškai, drąsiai ir stilingai moteriai,” – pasakojo megztinių, įkvėptų Nidos gamtos ir jausmo būnant čia, kūrėjos.

Avalynės dizainas ir batų gamyba visada atrodė kažkas tokio. Lietuvoje, siuvančių įvairiausius drabužius ir kuriančius aksesuarus tikrai nemažai, tačiau avalynė visiškai kitas reikalas. Jau vien tai, kad kažkas išdrįsta investuoti laiką ir pinigus kuriant avalynę, o ne eilines marškinėlių tipo sukneles ar bodžius (taip, labai gražu, ir reikalinga, bet taip pat ir saugu kūrybos prasme), kurią gali būti sunku parduoti, yra labai sveikintina. Ploju atsistojusi ir palaikau visomis keturiomis. Šiandien dalinuosi informacija apie „emillion” sportinius batelius. „Pabėkime spalvingai ir patogiai nuo to, kas “gadina” gyvenimą. Gal tai buvęs vaikinas, kuris įkyriai primena apie save, gal tai viskuo nepatenkintas bosas, gal tai permainingas lietuviškas oras, o gal tiesiog pyragėlis, kuris, bent jau mane, nuolat vilioja, – sako dizainerė Emilija Juršėnienė, tikinti, kad bėgti nuo „blogybių” galima žaismingai, nesislapstant ir besimėgaujant. Naujosios sportinių batelių linijos centre – keturi modeliai. Išskirtinai rankų darbo, baltais platforminiais padais, natūralios odos, dekoruoti su spalvotu zamšu ir laku, kad būtų linksmi, ir su charakteriu, taip pat – patogūs.

 

Airidos Skrickienės drabužius atradau visai netyčia per instagram ir likau sužavėta. Tiek estetišku ir kokybišku pateikimu, tiek pačiais rūbais. Modernios elegancijos ir klasikos mylėtojos taip pat turėtų likti maloniai nustebintos. Daug šnekėti čia nereikia – užtenka apsilankyti facebook’e ir pačios pamatysite apie ką šneku.
Šiandien čia žiauriai daug lietuviškos mados ir tuo labai labai džiaugiuosi. Dabar jūsų dėmesiui – Dear Freedom. Šis prekinis ženklas tikrai nesiderina su tokiais epitetais kaip saugus, nuobodus ar paprastas. Įdomūs siluetai, išieškoti spalviniai deriniai, ir vėl gi, labai skanus visko pateikimas. Sakykite ką norite, bet tai, kaip prekiniai ženklai pateikia save socialiniuose tinkluose yra itin svarbu. Dear Freedom pradėjo bendradarbiavimą su keliomis mano gerai pažįstamomis blogerėmis ir vien dėl to užsidirba papildomų taškų 🙂
Susiplanavote kelionę ir reikia įkvėpimo garderobui? Štai čia šiek tiek užuominų, ką verta nugriebti per išpardavimus formuojant atostogų įvaizdžius
Ir pabaigai šiek tiek receptų, kad būtų ką sapnuoti ir laukti kitos dienos pietų:) Cukinijos ir makaronų mėgėjoms labai patiks. O jeigu dar maža seilės varvinimo, pažiūrėkit kokios nuostabios salotos – tikrai mėginsiu šią savaitę.
Saldžių sapnų!