Kadangi pasigavau vėjaraupius (žinokit tokiam amžiuj virusiukas visai ne vaikiškai veikia), tai jau vargstu su veido ir viso kūno oda ir mėginu iškęsti visą ligos periodą ir likti nepaženklinta negražiais randeliais. Veido odai suminkštinti ir sudrėkinti puikiai pasitarnauja Dr.organic ekologiški veido kremai, kuriuos išmėginimui gavau iš www.damodara.lt – ekologiškos produkcijos parduotuvės. 

Niekada nebuvau didelė ekologiškų produktų gerbėja, tiesiog manęs neužkrėtė visa ta eko-manija. Specialiai neieškoju ir per daug galvos nesukau, kokia gi ta sudėtis mano naudojamų gaminių. Gavusi pamėginti šiuos gaminius, nepakeičiau nuomonės ir neišprotėjau dėl ekologiškų produktų, nes vistiek pirmiausia žiūriu ne į tai, iš ko viskas pagaminta, o į tai, kaip tai veikia mano odą. Ypač patenkinta likau Manuka Honey dieniniu veido kremu, kuris yra labai malonios skalsios konsistencijos, skanaus kvapo ir puikiai drėkina odą. Jis puikiai pasitarnauja kaip makiažo pagrindas ir po jo, galiu netgi teptis įvairius BB kremus, kurie anksčiau dienos eigoje man baisiai išsausindavo odą. 

Naktinis veido kremas su kokosų aliejumi turi labai įdomią, šiek tiek sunkią konsistenciją, tačiau tai nestebina, žinant kad kokosų aliejus yra linkęs stingti ir kietėti. Kvapas puikus, drėkina taip pat labai super, nors jei vakare pasitepus oda galbūt atrodo rieboka, po nakties nelieka nei blizgančios kaktos nei kito riebalų pertekliaus. Produkciją naudoju jau daugiau nei porą savaičių ir nepastebėjau jokio neigiamo poveikio – gaminiai puikiai tinka jautriai odai. 
Dabar mąstau išmėginti dekoratyvinę ekologišką kosmetiką. Ar esatę bandę? Kokie atsiliepimai? 🙂