Kartais taip smagu, kad ir būnant namuose ir nesiruošiant niekur išeiti, prisėsti prie veidrodžio ir išmėginti naujai gautas makiažo priemones. Šį kartą dėmesį skirsiu Maybelline priemonėms, kurios kažkaip dažnai nurungia L’Oreal priemones. Kadangi abu šie prekiniai ženklai priklauso tam pačiai L’Oreal grupei ir kainos tikrai labai panašios, juos ir lyginu tarpusavyje. Jokių išankstinių nusistatymų ir simpatijų, tiesiog Maybelline visada labiau atitinka mano lūkesčius. Pirmoje nuotraukoje matote makiažo rezultatą, o žemiau papasakosiu ką naudojau ir kokį įspūdį priemonės paliko. 

Kažkada seniai Fit Me makiažo pagrindas buvo pagrindinis mano kosmetinėje, ir ilgą laiką negalėjau atrasti nieko, kas būtų patikę ir tikę labiau. Kadangi pastaruoju metu PUPA makiažo pagrindai visiškai pavergė mano širdį, bandyti naujuosius Fit Me buvo kažkaip keista. Nieko blogo apie juos pasakyti tikrai neturiu, kainos ir kokybės santykis tikrai neblogas. Makiažo pagrindas dengiasi gerai, maskavimas taip pat vidutinis, ir jeigu neturėčiau nieko geriau, tikrai jas rinkčiausi. Tiesa, labiausiai pasigedau ilgesnio išsilaikymo. Po kelių valandų norėjosi makiažą daryti iš naujo, nes visi odos netobulumai kažkaip išlindo į paviršių. 

Naujasis Lash sensational blakstienų tušas tikrai neblogas. Svarbiausia – netrupa ir nesiteplioja, blakstienos pakankamai pailginamos ir patankinamos. Apatinėms blakstienos tik norėtųsi kažko lengvesnio, mažiau jas sulipdančio ir natūraliau atrodančio. 
Mabelline MasterPrecise Curvy akių pravedimas mane šokiravo. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad aplikatorius nebus tinkamas plonai linijai piešti, bet yra visiškai atvirkščiai. Turbūt taip greitai, lengvai ir tiksliai nesu nupiešusi akių kontūro. Greitai ir tiksliai – štai kaip darbuojasi šis akių kontūras. Ranka automatiškai griebia jį, ypač kai makiažui pasidaryti turiu itin mažai laiko.  Daviau jį išmėginti draugei, kuri nedraugauja su jokiais akių kontūrais, išskyrus elementarų juodą pieštuką. Sakė, kad tiesiog nemoka kitomis priemonėmis nupiešti akių kontūro, o ši priemonė jai patiko taip, kad jau kitą dieną puolė jos ieškoti parduotuvėse. 
Vienintelis minusiukas – atrodo, kad produkto užteks neilgam. Jau po kokių dešimties pasidažymų, atrodo, kad spalvos intensyvumas sumažėjo. To priežastimi gali būti ir tai, kad akių kontūrą piešiu ant šešėlių, kurie galbūt ir šiek tiek įsigeria į aplikatorių. Bet apart to – produktas visiškai nerealus, tikrai pirksiu dar ir dar kartą ir jums rekomenduoju! 

Dar vienas gaminys, jau po pirmo panaudojimo užėmęs favorito poziciją – Maybelline Master strobing stick. Šis highliter’is  yra tobulos šaltos spalvos ir puikiai tiks rudeniui. Taip pat labai paprastai naudojamas – tiesiog išsuki, brūkšteli per iškiliausias veido vietas ir su pirštais išsklaidai. Galima ir sluoksnuoti, jeigu pasirodo, kad švytėjimo po pirmo brūkštelėjimo nepakanka. Dar vienas gaminys, puikiai atliekantis savo funkciją greitai, gerai ir labai patogiai. Vėl gi, renkuosi jį ir skubant ir keliaujant – nereikia net ieškoti specialaus šepetėlio kaip dirbant su kitomis tokio tipo priemonėmis. Drąsiai išsilaiko gerą pusdienį, o atsišviežinti dienos eigoje nebus sudėtinga – šis mažylis visiškai neužims vietos jūsų rankinėje. 

Vivid matte liquid skystus lūpdažius puoliau mėginti pirmiausiai, nes jų pakuotė ypač traukia akį. Graži, minimalistinė  ir atrodanti gana prabangiai. Nuotraukoje naudojau rusvą atspalvį, kuris indelyje atrodo daug tamsiau nei ant lūpų. Šiek tiek užkliuvo tai, kad dažytis jais gana sudėtinga (aplikatorius nepadengia iš karto lygiai, o brūkšneliais), ir būtina naudoti lūpų pieštuką, nes tiesų lūpų kontūrą nupiešti itin sunku. Intensyvioji spalva išsilaiko tik apie gerą valandą ir vėliau pradeda pastebimai blukti. Jeigu apibendrinant, priemonė visai okey, norėčiau išmėginti daugiau atspalvių, bet pirminių mano lūkesčių neišpildė. 
Jeigu jau yra tekę kažką iš šių produktų išmėginti – pasidalinkite nuomonėmis. Galbūt kažkam tos priemonės, kurios man nelabai patiko, paliko labai gerą įspūdį?