Kelias pastarąsias savaites testuoju daugybę veido priežiūros priemonių, tarp jų buvo ir L’Occitane bijūnų linija : veido kremas, švelnus šveitiklis ir makiažo prausiklis. Šiaip šie gaminiai tikrai patiko, kitaip nebūtų atsidūrę mano sekmadieninėje grožio skiltyje. Aišku, tobulybės norisi ieškoti visur, todėl radau ir čia kur prikibti. Trumpai aptarsiu išbandytus produktus, galbūt mano nuomonė padės apsispręsti ir perkant pačioms. Galiu pasakyti tik tiek – tas veido kremas visiškai must have, o ir bijūnų kvapo priemonės gali tapti puikiomis vasaros palydovėmis. 

Bijūnų veido šveitiklis „2 in 1 Peony Perfecting“   – itin švelnus, su labai mažomis šveičiamosiomis dalelėmis ir nerealiai skaniai kvepia. Galima naudoti dvejopai – šveisti veidą įprastai, kelis kartus per savaitę, arba stipresniam poveikiui galima užtepti ant sausos odos kaip kaukę, palaikyti porą minučių, ir nuskaulaujant pašveisti ir pamasažuoti. Oda po naudojimo tikrai švelnesė ir lygesnė, deja, porų sumažėjimo (kaip žada gamintojai) nelabai pastebėjau. Reziumė – išmėginti tikrai verta. 

Bijūnų makiažo prausiklis „Peony Perfecting“ turbūt patiko mažiausiai. Pirmą kartą teko mėginti micelinį prausiklį (micelinis vanduo jau seniai mano draugas vonioje numeris vienas), ir sakyčiau, likau sumišusi. Labai keista, nes jis visiškai neputoja – mėginau visaip kaip priversti jį putoti, bet nepavyko (net su konjak sponge). Gamintojai žada, kad jis puikiausiai nuplauna net vandeniui atsparų makiažą. Na, tokio aš neturiu, neperku jo iš principo, nes nemėgstu, kai reikia dar apsikrauti specialiais valikliais tokiam makiažui. Veiksmingumą patikrinau labai paprastai – neapsiribojau vien bandymu nuplauti makiažo likučius, pabandžiau tiesiog nusiprausti visą  makiažą. Rezultatas buvo toks, kad micelinio vandens vistiek reikėjo griebtis. Oda po prausimosi tikrai gaivi ir turinti švaros jausmą, bet va makiažo plovimo pažadą ši priemonė vykdo itin sunkiai. 

Bijūnų veido kremas „Perfecting” – vienas labiausiai patikusių kremų, kokius yra tekę pastaruoju metu mėginti. Tekstūra gana skalsi ir tiršta, bet tepasi labai ekonomiškai – užtenka turbūt žirnio (arba dviejų) dydžio lašelio visam veidui padengti. Labai skaniai kvepia ir visiškai neriebina odos (mano oda normali, linkusi į riebumą). Tobulas kremas vasarai gražiame mergaitiškame įpakavime. 
Turbūt sunkiai rasčiau merginą, nemėgstančią bijūnų. O ar mėginote šiuos gaminius? Kokie įspūdžiai?