Šiandien savijauta turbūt pati geriausia, jei vertinant visą pastarąjį mėnesį. Galiu sėdėti ramiai darbuotis, koncentruotis pilnai į tai ką darau, ir nesijaudinti dėl jokių artėjančių renginių ar darbų. 
Vakar pagaliau įvyko tinklaraštininkių gatvės mados kolekcijų pristatymas prekybos centre Ozas. Kiek bebuvo nesklandumų viską organizuojant ir ruošiantis, ir kai sakiau, kad va jau po renginio tai išliesiu visą pasipiktinimą ir apmaudą, bet praėjus renginiui liko tik geros emocijos. Galiausiai suvokiau, kad būtų reikėję tiesiog nors kiek daugiau laiko ir geresnės komunikacijos, ir nebūtų reikėję tiek stresuoti. Ateičiai labai gera pamoka. 
Būtų labai įdomu išgirsti viską mačiusių gyvai nuomones ir įvertinimus, tačiau kaip ten bebūtų, aš likau patenkinta viskuo – mano merginos labai puikiai padirbėjo. Ačiū Vaidai, Gretai, abiem Eglutėm, mano blogo ištikimai sekėjai Viktorijai, ir Ingridai Martinkėnaitei. Ačiū visoms už pagalbą, už geranorišką bendradarbiavimą ir palaikymą, tikiuosi grįžote namo su geriausiomis nuotaikomis 🙂 Ačiū taip pat ir Rimantei Kulvinskytei už prisipažinimą, jog yra mano blogo sekėja ir gerbėja, ir už tai kad pakėlė gerą nuotaiką į neįmanomas aukštumas 🙂 
Laukiu iš organizatorių geros kokybės nuotraukų, tada galėsiu pasidalinti visų įvaizdžių nuotraukomis, ir surašyti kokie drabužiai iš kurios parduotuvės, jeigu kažkas užsimanytų mano sukurtus įvaizdžius pritaikyti sau 🙂 O kol kas, pasidžiaugsiu naujienų portalų dėmėsiu šiam renginiui ir keliais geriausiais kadrais. 
alfa.lt
delfi.lt
lrytas.lt