Per 27 savo gyvenimo metus supratau vieną dalyką – rasti įvairių sričių profesionalus yra labai svarbu. Profesionaliai atliekančių savo darbus žmonių yra tikrai labai daug, bet kaip ir visi žmonės viename mieste tapti draugais, taip ir ne kiekvienas savo srities profesionalas gali būti tas tobulai tinkantis tau : mielas širdžiai kaip žmogus ir visiškai atitinkantis tavo reikalavimus konkretaus darbo atlikimui. Būtent sveikatos priežiūros sritis, mano manymu, yra viena svarbiausių. Džiaugiuosi dar studijų laikais atradusi Alfaclinic, kur užsukti visada malonu, nesvarbu kaip blogai jaustumeisi. Ir visai naujas atradimas – medicinos kosmetologė Žemyna
Pas Žemyną pirmą kartą apsilankiau gavusi dovanų (iš savo brangiausiojo) kuponą veido valymo procedūrai (nes seniai zyziau, kad to man labai reikia, o prisiruošti vis nepavykdavo, nes net nežinojau kur geriausia būtų apsilankyti). Po pirmo apsilankymo sekė antras, ir kitą savaitę laukia trečias apsilankymas. Visų žingsnių, kas buvo daryta mano veido odai, net negalėčiau nupasakoti, nors kosmetologė visus žingsnius komentavo labai išsamiai – aš tiesiog gulėjau ir mėgavausi viena ta mintimi, kad turėsiu gražesnę veido odą ir atsidaviau šiai profesionalei su visišku pasitikėjimu. Pasitikėjimo jausmas aplankė vos su Žemyna susipažinus – tą minutę supratau, kad tikrai lankausi pas ją ne paskutinį kartą. Tokios mano liaupsės gali skambėti pernelyg saldžiai ir priminti vos ne meilės istorijos scenarijų, bet patikėkit, tikrai gera atrasti tuos teisingus (visapusiškai) žmones, pas kuriuos galėsi visada nedvejoju kreiptis, kai tik prireiks kažko sveikatos/išvaizdos gerinimui. 
Kadangi Žemyna turi medicininį išsilavinimą, jai patinka ir gilintis į gaminių cheminę sudėtį. Aš sugalvojau kaip tai išnaudoti ir kaip šiek tiek patobulinti savo veido priežiūros produktų apžvalgas. Nuo šiol, rašydama apie veido odos priežiūros produktus (kremus, tonikus, valiklius, aliejus, serumus ir pan.), dalinsiuosi ne tik, kaip įprastai, savo asmenine patirtimi naudojant tam tikrą produktą (jausmą, poveikį ir pan), bet ir trumpu kosmetologės komentaru apie gaminių sudėtį ir kaip vieni ar kiti ingridientai gali labai pagelbėti ar  visiškai netikti vienokiai ar kitokiai odai.
Greitu metu planuoju jos paklausti kelių mane dominančių klausimų apie odos priežiūrą, ir pasidalinti su jumis bloge. Jeigu turite kažkokių klausimų pačios – rašykite komentaruose! 
Rekomenduoju : 
Studija „Simbolis”
V.Grybo g. 17, Vilnius
kosmetologezemyna@gmail.com