Taigi Širvintos yra tik apie 30 min kelio nuo Vilniaus (tiek pat laiko važiuoju ir pas draugus į kitą Vilniaus miesto galą, tai čia Vilniaus atstumais vertinant – juokas). Vaikštant ežero pakrante ar pagrindinėmis gatvėmis, mums nejučiomis išsprūdo toks palyginimas su Trakais. Pilies čia nėra, žinoma, bet tai turbūt vienintelis dalykas, ko trūko. Bet čia užtat atradome labai didelį ežerą, platų ir seklų miesto paplūdimį su kavinuke, wake parku, vandens batutais, žaidimų aikštele ir net nemokama čiuožykla į vandenį (mokantiems plaukti).

Taip pat miestukas labai gražiai sutvarkytas – manau, kad čia būtų labai smagu pasivažinėti dviračiais, arba daug daug vaikščioti. Pakrantė turi ilgą, trinkelėmis grįstą taką, net keletą fontanų, labai smagių žaidimo aikštelių (ir ne tų basic vienodų, kur pilna Vilniuje, bet įdomesnių, nematytų), net ir lauko batutus. Pravažiuojant matėme ir labai gražią bažnyčią, romantišką parką (jis šalia bažnyčios), o kiek dar ir nematėme – galiu tik įsivaizduoti! Iš tikro, atvykus iš pat ryto, prabuvom iki kokios 15 val, ir mus palaužė karštis ir nuovargis, ir nusprendėme, jog Širvintos gali pasiūlyti daugiau, nei mes turėjome jėgų pamatyti. Taigi jeigu kyla klausimas – kur nuvykti netoli Vilniaus? Atsakymą žinote.

O kadangi, jau užsiminiau apie savo draugus, „Alkaną Briedį”, norėjau tiesiog palikti adresą čia (Plento g. 60, Širvintos 19121), kad nereikėtų niekur eiti ieškoti, ir nusiteikite tikrai skaniam apsilankymui. Čia yra ir vaikiškas žaidimų kampelis – Gabija pasirinko jį, vietoj multiko telefone, tai pasako labai daug 🙂 . Darbo dienomis (iki kokios 14 val.) čia gausite dienos pietų meniu, o paskui jau pakuriamas grilius ir prasideda magija! Čia taip pat galima švęsti šventes (turėti visą kavinę tik savo kompanijai), arba esant poreikiui, galima susitarti, jog atvyktų pagrilinti į jūsų šventės vietą. Telefonas pasiteiravimui : (8-674) 58387

Alkanas Briedis Facebook / Instagram / Meniu

Tikrai norisi aplankyti šį miestuką dar ne kartą, įsivaizduoju kaip čia gražu rudenį! Taigi išvada tokia – labai rekomenduoju aplankyti, tiek su šeima, su vaikais, su draugais ar seneliais.

Na, ar teko jau lankytis Širvintose? Kokie įspūdžiai?

Ps. dar keletas fotkių, nes žiauriai smagu buvo pasiimti kartu fotografę :))

Nuotraukos : Elžbieta Ju photography