Artėjant vasarai visada norisi atsinaujinti aksesuarus, pagrindiniai pirkiniai – nauji batai ir rankinės. Rankinių niekada nebūna per daug, aš pati jų turiu tikrai nemažai, bet jos tikrai nėra brangios. Kadangi mėgstu dažnai jas keisti, ir turėti visokiausių skirtingų, todėl šiuo atveju kokybė pralaimi prieš kiekybę. Nemanau, kad būtina pirkti brangias odines rankines jeigu mėgsti dažnai jas keisti. Šiandien pasidalinsiu savo neseniai rastomis favoritėmis (visas galima įsigyti asos.com, nuorodos su kainomis po nuotraukomis), kurias mielai visas priimčiau į kolekciją, jeigu tik galėčiau sau tiek leisti.
Visų pirma – talpesni variantai. Lagaminėlio tipo rankinukai turbūt neatsibos niekada, jie puikiai tinka tiek į darbą, tiek prie labiau laisvalaikiui tinkamos aprangos, žiūrint ar labai griežto modelio jį pasirinksi. Shopper tipo rankinės vasarą nepakeičiamos, nes labai mėgstu be pagrindinių daiktų lytėsįsimesti ir kokį šalikėlį ar megztuką, jeigu netyčia sugalvočiau prisėsti šiltą dieną kur ant žolytės parke. O nedidukės, per petį pakabinamos rankinės tiesiog nepakeičiamos vasarą kai daugiau keliauji, vaikštinėji ir aktyviai leidi laisvalaikį ir tuo metu tikrai tikrai nereikia su savimi turėti susikrovus viso gyvenimo.

Ir žinoma rankinių karalienės – delninukės. Delninukė nepakeičiamas lengvo, vasariško ir šiek tiek puošnesnio įvaizdžio aksesuaras. Jokia kita rankinė taip gerai nesižiūrės prie grakščių aukštakulnių basučių. Kadangi jos dažnai kainuoja taip pat ar net gi brangiau nei daug didesnės ir talpesnės rankinės, aš jas stengiuosi medžioti vintažinėse, dėvėtų drabužių parduotuvėse arba per įvairiausius išpardavimus. Šiuo metu jų jau turiu apie 10 skirtingų ir tikrai medžiosiu toliau 🙂

O kokias rankines vasarą labiausiai mėgstate jūs?