Apžvalgą šį kartą išdėliojau taip : aprašysiu nuo mažiausiai iki labiausiai patikusios priemonės.

 

Pirmiausia – odą tobulinanti makiažo bazė Artistry Exact fit. Gamintojas žada : „ARTISTRY EXACT FIT“ grožio balzamas, tobulinanti makiažo bazė sukurta rafinuotai, tobulai, vienodai odos spalvai sukurti ir suteikti odai žvalumo, ją drėkinti. Ši lengva formulė gali būti naudojama viena arba kartu su makiažo pagrindu, siekiant jį išlaikyti ilgiau. Aš šią priemonę naudojau kaip bazę prieš Artistry hydra-v makiažo pagrindą, (apie jį papasakosiu žemiau), tai likau labai nusivylusi. Pati makiažo bazė odą paruošia tikrai gerai – labai maloniai tepasi (tokia ne silikoninė bet daug lengvesnė tekstūra), ir paskui jaučiamas toks lengvas lipnumas, kurio ir norisi, kad makiažo pagrindas išsilaikytų kuo ilgiau. Deja teko nusivilti, net užtepus super lengvą makiažo pagrindą (irgi drėkinantį), vaizdas buvo toks, lyg makiažo pagrindas taip ir liko stovėti kažkur odos paviršiuje. Naudojant pudros šepėtėlį tepamas makiažo pagrindas tiesiog nusistovėdavo dryžiukais, o bandant ją užfiksuoti su kompaktine pudra (bandžiau ir su bespalve, kito brando pudra) išvis lyg „nusivalydavo”. Ši makiažo bazė tikrai netinkama naudoti su šiuo konkrečiu Artistry makiažo pagrindu, bet su matine pudra tikrai dar jį išmėginsiu (faktas, kad išsausėjus odai visomis matinėmis pudromis tiesiog atsikračiau) pasitaikius progai. Nujaučiu, kad po matizuojančia pudra ši bazė atliks daug daug geriau.

Toliau – Artistry Hydra-V super lengvas makiažo pagrindas. Gamintojo pažadai :” Artistry Hydra-V™ Skaidrus ir lengvas makiažo pagrindas, kartu su Norvegijos fjordu vandenimi ir Havajietiškomis akai uogomis, padeda išlaikyti drėgmę ir švytėjimą. Formulė naudoja permatomus pigmentus, kad tolygiai išsklaidytų šviesą apšviečiant odą ir padaro ją lygią. Patikrinta dermatologų, Nekomedogeninis, Be aromatų, Tinkama jautriai odai.”. Kaip jau turbūt supratote – naudojant šią pudrą su Artistry exact fit makiažo baze, rezultatas buvo labai blogas. Bet štai ši pudra,  užtepta tiesiai ant paprasto drėkinančio kremo ir užtvirtinta kompaktine pudra man labai patiko! Nustebau, kai po poros valandų nuo pasidažymo, nuėjau į biuro tualetą (ten toks baisus apšvietimas kad omg!) pažiūrėti kaip gi ta mano oda atrodo ir buvau labai maloniai nustebinta. Spalva nepasikeitusi (nekenčiu, kai pudra oksiduojasi!!), pudra „neužkibusi” ant sausesnių veido vietų, o oda atrodė padrėkinta ir sveika. Čia jau plojau katutėmis ir negalėjau atsidžiaugti. Po visų tų popiečių, kai pudrą darbe tiesio norėdavau nusiplauti, čia buvo tikra atgaiva. Vienintelis minusas – pudros paieškas reikės tęsti, nes rudenį norėsis ir didesnio maskavimo, bet vasarai, šis lengvutėlis makiažo pagrindas tiesiog tobulas.

Jeigu reikėtų įvardinti labiausiai patikusį gaminį iš šių trijų Artistry produktų, tai būtų Artistry Exact Fit kompaktinė pudra. Gamintojas žada : „ARTISTRY EXACT FIT makiažo pagrindas – pudra yra iki šiol pats pažangiausias “ARTISTRY™”makiažo pagrindas. Vienodo tirštumo formulė sukuria tobulą vientiso atspalvio veido išvaizdą. Puikiai subalansuotas ARTISTRY EXACT FIT Taičio perlų ir optinių prizmių mišinys padeda sukurti natūralią odos spalvą. Nepaprasti Amazonės mineralai kontroliuoja riebalus, padeda išvengti blizgėjimo ir sukuria gražų natūralų matinį pagrindą. ARTISTRY EXACT FIT makiažo pagrindas – pudra padengia veidą vidutinio storio danga ir suteikia ilgalaikį poveikį, netgi karštame ir drėgname ore. Galima įsigyti 11* atspalvių – jie tiksliai atitinka odos tonus visame pasaulyje.SPF 20 UVA /UVB PA+++”

Šią pudrą laisvai galima naudoti tiek vieną, tiek ant skysto makiažo pagrindo. Aš ją laikiau ant darbo stalo, ir vis pamiršdavau pasiimti namo, užtat ji man puikiai tarnavo, kai reikėdavo atsišviežinti makiažą antroje dienos pusėje. Ši pudra lengvutė, tobulai tepdavosi net su pridėtine kempinėle (na gi, kada tos pridėtinės kempinėles arba šepetėliai buvo tinkami naudojimui ?), išsilaikydavo puikiai, o ant odos neatrodydavo kaip kaukė. Negalėjau atsistebėti ir jos vaizdu – paslepia tik perteklinį riebalų sluoksnį ir sulygina odos spalvą. Čia turbūt viena geriausių kompaktinių pudrų, kokias esu turėjusi.

Reziumuojant galėčiau pasakyti, kad Artistry priemonės mane maloniai nudžiugino ir nekantrauju išmėginti dar kanors! O jūs ar kažką jau bandėte iš Artistry gaminių?

*PR samples