Kaip smagu, kai taip dažnai galiu prisėsti prie kompiuterio ir pasidalinti vis kažkuo nauju su jumis! Tikiuosi tęsti tokį ritmą ir toliau, o jūs nepamirškite vis dažniau pas mane užsukti. Šiandien noriu parodyti vakar vakaro derinį, kurį pasirinkau einant į Robert Kalinkin ir Audimo kolaboracijos pristatymą. Kaip ir sakė pats dizaineris – tokios kolaboracijos labai svarbios Lietuvos dizaineriams. Tai lyg stiprus žingsnis pirmyn, su tuo labai sveikinu. Apie pačią  kolekciją ir pirmuosius įspūdžius pasidalinsiu šiek tiek žemiau, kartu su renginio akimirkomis, kurias užfiksavau, o pirmiausia – derinys. 
Šį nuostabios spalvos sijoną pirkau Telšių Humanoje. Nėra ką slėpti, aš tikrai nepraleidžiu progos ten apsilankyti kai tik lankome žemaitijos sostinę, ir tikrai dažnai pavyksta rasti labai vertų dėmesio perliukų. Šis kainavo tik 30 ct, bet aišku, buvo šiek tiek kitoks. Visiškai ilgas, iki žemės sijonas man niekaip neprilipo, todėl visai prieš pat einant į renginį griebiau žirkles ir porą gerų sprindžių tiesiog nurėžiau. Rezultatu likau labai patenkinta – manau jis taps vienu mėgstamiausių šio rudens apdarų. Visa kita tiesiog natūraliai prisijungė į derinio kompaniją. 

 
Palaidinė – Lindex | Batai – Zara (seni) | Rankinė – Zara | Sijonas, Diržas – SH | Kaklo papuošalas – Michael Kors | Laikrodis, Apyrankė – Marc by Marc Jacobs, Fossil (Mados Prieskoniai)
photos : Absentta | edited by me

O dabar šiek tiek įspūdžių apie pačia kolekciją. Tikrai kokybiška, ir tikrai puikiai įsiliejanti į Audimo asortimentą. Bet ar taip ir turėtų būti? Aš, asmeniškai, pasigedau RK braižo ir pačio jausmo. Pasigedau Kalinkiniškų formų ir linijų, o ir printai ne visai primenantys Roberto kūrybą. Pati kolaboracijos idėja tikrai šauni, bet matyt, kad ir kaip kompanija norėjo bendradarbiaujant su dizaineriu sukurti kažką naujo ir įspūdingo, pabijojo duoti jam daugiau laisvės. Man vakar užstrigo viena dizainerio pasakyta frazė, kuri turbūt puikiai viską paaiškina ir reziumuoja (citata gali būti netiksli, bet mintis ta): „Buvo daug eskizų, tai va tie, kurie praėjo, matosi čia”. Kaip ten bebūtų, šios tamprės tikrai vertos dėmesio.  Dar kartą sveikinu su stipria pradžia, o ateityje tikiuosi pamatyti daugiau visomis prasmėmis. Visą kolekciją galite rasti čia. O ką apie ją manote jūs?