Dabar labai madinga darytis fotkes su veidrodiniu atspindžiu. Nežinau nuo ko tai prasidėjo, aš pirmą kartą pamačiau pas Andy iš StyleScrapbook, o paskui po truputį po truputį ir daug kas pamėgo šį efektą. Tikrai nesiruošiu dažnai taip žaisti, tačiau šis triukas puikiai gelbėja kai turi laaaabai neįdomų foną fotografavimuisi 🙂

Ombre Floral trousers – H&M | shoes – 2hand | shirt – H&M | Blazer – 2hand | Necklace – MyNameNecklace.co.uk

Šiandien užsimečiau švarką, kurį turbūt parduosiu artėjančiame blogerių blusturgyje, ir kelnes, kurios kol kas buvo su manimi tik Mados Infekcijoje. Gražus daiktas, aš jas įsimylėjau tiesiog pamačiusi Rygos H&M’e, bet kaip priprasti prie visad ne visai vietoj kabančio klyno? Aš šituo klausimu galbūt esu labiau klasikinių pažiūrų, na niekaip nepriprantu :)) Kaip jums?
Beje, kaip ten yra su tais komentatoriais? Kotryna sakė komentatoriai viską mato ir viską žino, ir net susimąsčiau…Kiek jums, mano pastovūs skaitytojai, atminty išlieka mano asmeninio gyvenimo detalės ir pasakojimai? Ir kaip tai daro įtaką mano įrašų sekimui? Ar visad norisi sužinoti daugiau apie mano asmenį gyvenimą ir kuo aš užsiimu, ar ne?:)